Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ile maxim w klubie


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moze byscie koledzy nie zapomnieli o mnie ? ;p

 

jezdze maxia od miesiaca i zrobilem nia juz jakies 3-4k km i jak wsiadam teraz do swojego sunniacza to mam wrazenie jak bym do malucha wsiadal (taki maly) ;p hehe ale kocham oba modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moja cudna, jezdze juz 2 latka. ponad 2. 1992, 3.0 V6. itd itd. z wszystkim w srodku, tylko mikrofalowki brakuje, i rolki obrotowego grila do kielbasy sie zepsoly:) hehe. kocham to autko. eksploatuje go dosyc ostro. a mimo tego, ani razu nie sprawil mi przykrosci. no i wlasnie dzisiaj popatrzalem na licznik, i chcialem wam ogloscic ze za 20km, na liczniku ukaze sie magiczne 333333. <lol> a mimo tego nie czuje zadnego spadku wartosci jej serca....i chyba zostane z Maxi do konca zycia. zadne inne samochody nie robia na mnie takiego wrazzenia jak ona.....

ps. czy to juz obsesja, czy moze juz zboczenie? no i czy to jest przyjazn, czy to jest kochanie?<lol2>

pozdrowka dla waszych cudnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tempomatu brak, to chyba całkiem normalne w wersjach europejskich z silnikami 2l

 

2.0?? a ja liczylme na 3.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...... az jestem ciekaw, jak smiga Maxima w budzie A33 z 2 litrowym silnikiem..... ile dokladnie wazy A33 ??

 

ciezsza o 200 funtow od A32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gregory

Jestem jestem :> A33 waży coś koło 1560 kg, 140 kucy i w dodatku automat - nie rokuje to dobrych osiągów. Jeździ się bardzo przyjemnie, tzn. kiedy przy 80 km/h wcisnę do dechy to 140 km/h pojawia się po niezbyt długiej chwili. Jeżdzę cały czas na trybie sportowym. Wiem, to nic w porównaniu z Waszymi 3-litrówkami ;) Czasami mam wrażenie, że od 60 km/h przyspiesza lepiej niż od 0 do 60 ;) A33 jest cięższa od A32 ponieważ jest chyba większa, takie jest moje subiektywne odczucie po przejechaniu się A32 kumpla (mniej miejsca w środku, zwłaszcza na tylnej kanapie) ale to może tylko złudzenie ;) Chciałbym się kiedyś przejechać Maximą 3.0 na manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem :> A33 waży coś koło 1560 kg, 140 kucy i w dodatku automat - nie rokuje to dobrych osiągów. Jeździ się bardzo przyjemnie, tzn. kiedy przy 80 km/h wcisnę do dechy to 140 km/h pojawia się po niezbyt długiej chwili. Jeżdzę cały czas na trybie sportowym. Wiem, to nic w porównaniu z Waszymi 3-litrówkami ;) Czasami mam wrażenie, że od 60 km/h przyspiesza lepiej niż od 0 do 60 ;) A33 jest cięższa od A32 ponieważ jest chyba większa, takie jest moje subiektywne odczucie po przejechaniu się A32 kumpla (mniej miejsca w środku, zwłaszcza na tylnej kanapie) ale to może tylko złudzenie ;) Chciałbym się kiedyś przejechać Maximą 3.0 na manualu

Hmmm... To jest bardzo uczciwa i rzetelna wypowiedż. Dzięki, Gregory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się kiedyś przejechać Maximą 3.0 na manualu

 

bedziesz milo zaskoczony i zakochasz sie w 3 litrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...