Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nowa Almera 2006?


Gość raVonline
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na razie ściągam lekko rozbitą sentre 2,5 vr-s (5k usd + opłaty)

przełoże zawiesznie hamulce i oczywiście silnik ze skrzynia 6 stopniowa a potem jak się da to esp i tą centralną nawigację

:shock: Ładnie, czekałem jak ktos sie zdecyduje na taki odważny krok, chcesz wszystko przełozyc z Sentry do swojej N16???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepca ALMERY to definitywnie NOTE (chociaż to zupełnie inne auto). :D

 

Zgadza sie, Almera bedzie produkowana teraz ostatni rok, w 2007 juz maja ja wycofac, jesli chodzi o ten rok 2k6 to pod koniec na podwoziu wejdzie bardzo fajny "Qashuai", jako prototyp mi sie bardzo podoba, ale zobaczymy co z niego wyjdzie naprawde, no i bedzie "troche" drozszy od Almery teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO KMJ GDYNIA napisał:

 

Nastepca ALMERY to definitywnie NOTE (chociaż to zupełnie inne auto).

 

Buahahhaha :lol: :shock: Oczywiście, :lol: na płycie podłogowej Clio, Micry i Modusa. Po prostu oczwysty "następca". Chyba w ofercie rynkowej z braku laku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO KMJ GDYNIA napisał:

 

Nastepca ALMERY to definitywnie NOTE (chociaż to zupełnie inne auto).

 

Buahahhaha :lol: :shock: Oczywiście, :lol: na płycie podłogowej Clio, Micry i Modusa. Po prostu oczwysty "następca". Chyba w ofercie rynkowej z braku laku.

 

no właśnie

 

płyta podłogowa almer jest zdecydowanie jedną z lepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie ściągam lekko rozbitą sentre 2,5 vr-s (5k usd + opłaty)

przełoże zawiesznie hamulce i oczywiście silnik ze skrzynia 6 stopniowa a potem jak się da to esp i tą centralną nawigację

:shock: Ładnie, czekałem jak ktos sie zdecyduje na taki odważny krok, chcesz wszystko przełozyc z Sentry do swojej N16???

 

wszystko co lepszego ma sentra łącznie z extra fotelami sportowymi

 

sprawdziłem, to dokładnie te same auta

 

mam manuale serwisowe

 

zaczepy silnika i skrzyni to to samo itd

 

sentra 1,8 (tego mam manual) to to samo co alma 1,8

 

czyli sentra 2,5 różni się zawieszeniem, silnikiem skrzynią i kilkoma dodatkami ale wszystko pasuje do sentry 1,8 czyli do almy 1,8 a wrazie czego to będzie sentra i będzie można coś pozamieniać. Gdybt sentra była niebyła sedanem to bym nie zmieniał. Nie wiem czy szyberdach się da wstawić. Mam kupę zdjęć autka wewnątrz i na zewnątrz i jak w morde to jest almera. Na razie załatwiam wszystkie kwity itd a jest tego trochę. Podobno mogę mieć problem z rejestracją ze względu na silnik - nie spełnia norm ale to podobno da się obejść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mogę mieć problem z rejestracją ze względu na silnik - nie spełnia norm ale to podobno da się obejść....

 

Chodzi Ci dokladnie o euro4 ?

 

tak

 

nie znam wszystkich uwarunkowań instalacji innego silnika

 

gdzie to sprawdzić? może ktoś wie jakie są zasady w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem, to dokładnie te same auta

No ja wiem, ze to dokładnie te same auta. Takis silniczek 2.5 z sentry w N16... mmm miodzio!

 

176 km i elektronicznie wspomaganie ruszanie czy coś takiego

 

 

tam w serii zakladają gumy 215

 

ale jeszcze nie wiem jak to będzie z rejestracją

 

czy ktoś ma jakieśdoświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tragedia :-( nic jak bede sie rozgladał za modelami powyzej 2000r to chyba bedzie sie trzeba przymierzyc do jakiejś toyoty albo mazdy :-( bo takiego gówna napewno nie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z toyotą też są problemy,

 

mamy w rodzince - corolla 8 rok 98 100km przebieg

 

nie działa abs- - naprawa 2k zł i nie wiadomo czy to wystarczy

rdzewieje dół drzwi

silnik chleje (0,5l/1000km) oleju wersja 1,4 (tylko benzyna)

skrzynia robi łuuuuu na trójce

zawieszenie - bez pbroblemów

elektryka - bez problemów

coś było robione na przegubach ale nie wiem co

 

po za tym super autko, niżej się siedzi niż w almie

 

 

ja bym chyba brał na Twoim miejscu mazdę

 

sam chyba zmienię n16 na subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

jak Ci się jeździ na 17" z oponkami 215 z profilm 40?

 

chciałbym założyć coś takiego na lato ale słyszałem, że jest bardzo siężko nie rozwaliś felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... tam, trzeba tylko doły omijać, jeździłem od początku wakacji do listopada i felgi proste. No ja się przywali ostro w krawężnik to napewno by poszły bo wcześniej się zaczyna felga gdy ma niski profil. Napewno ryzyko jest większe ale samochód też ładniej wygląda. Ja będę dalej jeździł bo nie dość tego że ładnie wyglądają to z tą szerokośćią to jak przyklejony do asfaltu się czuję :D

 

Jedyny problem to taki żeby nie skręcać na absolutny maks bo lekko ocierają (ale taki absolutny max), ja w tym roku zakładam dystanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...