Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Światła, dziwna sprawa?


Gość sr20di

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem , mam sprawne zarowki a one swieca jak chca ,krutkie mam tylko prawe .A dlugie to wogule gimela .Z prawej swieci dlugie h4 a z lewej h1 . Pokrecilo sie cos totalnie ale nie wiem co ??? Ma ktos pomysl co moze byc powodem jakies zwarcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem , mam sprawne zarowki a one swieca jak chca ,krutkie mam tylko prawe .A dlugie to wogule gimela .Z prawej swieci dlugie h4 a z lewej h1 . Pokrecilo sie cos totalnie ale nie wiem co ??? Ma ktos pomysl co moze byc powodem jakies zwarcie ?

Zdecydowanie zwarcie lub wręcz przeciwnie jakiś brak styku.

Temperatura jest niska, wszystko sie może zdarzyć. Bez wizyty u mądrego elektryka moim zdaniem nie da rady.

Poza tym , bez urazy ale wogóle krótkie pisze się przez ó ó a co oznacza gimela nie wiem :P

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy to czasem nie wlacznik swiatel wymaga wyczyszczenia. Poszukaj na forum jak to wyczyscic. Zajmuje okolo godzinki a moze unikniesz kosztow i nic Ci nie zepsuja pseudo elektrycy, no chyba ze trafisz na jakis wyjatek :)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze dlugie jak wlacze i pociagne do siebie czyli nie na stale to pala sie wszystkie cztery a jak od siebie na stale to tylko trzy. I to nie wina mrozow bo w lato tez tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien ze to kostka od wlacznika swiatel nie laczy. Musisz ja rozebrac i wyczyscic porzadnie styki. To ta sama co i kierunkowskazy. Odkrecasz kilka wkretow i zdejmujesz obudowe kierownicy, pozniej odpinasz kostki i wyjmujesz cale szpejko, zabierasz do domu i rozbierasz i czyscisz. Jest to gdzies na forum opisane wiec wystarczy poszukac. Ja dokladnie nie pamietam co po kolei robic, wiec skorzystaj z szukarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napewno winna jest kostka lub przełącznik, też tak miałam nie paliło mi się prawe światło a jak włączałam długie to się zapalało prawe mijania a lewe długie. Nie radzę zabierać się za wyjmowanie tego przełącznika w taki mróz chyba że w garażu i to najlepiej ciepłym plastiki mogą popękać.

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...