Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne,że było ale jak napisałem trudno wyczytać konkrety.Mi chodzi o informacje użytkowników co do eksploatacji ,czy mają problemy z Alphami i czy są zadowoleni z Roadrangerów.

Co do pytań czy wolę tanio czy dobrze to odpowiadam-wolę i tanio i dobrze i po to pytam aby tak kupić jak się da.

Co do ARB to nigdzie ich nie mogę znaleźć do kupienia w necie.Poza tym jak widzę nie mają otwieranych (uchylanych) bocznych szyb

Pozdrawiam i proszę o opinie o eksploatowanych Hardtopach.

PS-Avengertop to mutacja Alphy,produkcja równiez w Tajlandii,firma załozona przez byłego pracownika Alphy,więc wnioskuję,że to bardzo podobny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taransan

czesc,

swoja nadbudowe kupilem w Odysseyu zaraz po kupieniu Navary w 2006. noname z Itali, robiony w Ostródzie:). nie wiem nawet jaki model. spisuje sie znakomicie od samego poczatku. kosztowala 7k i o dziwo uwazam, ze warta swojek kasy. nie jest to ARB ale niewiele mu ustepuje. solidne mocowanie na cztery klemy. swiatlo w budzie, uchylna szyba, proste zamkniecie. uzywam pickupa do przewozenia m.in. sprzetu nurkowego i uwierzcie buda i paka naprawde nie maja lekko.

 

jak kupowalem pickupa to dlugo sie wahalem nad buda. pickup ma swoj niepowtarzalny wyglad a buda troche to narusza. no ale motywacja do zakupu byl przewozony sprzet i klimat w jakim sie poruszam.

 

ARB to naprawde solidny sprzet. jedyne co mi przeszkadza w tych obudowach do design ale o tym sie nie dyskutuje. sprzet warty swojej ceny.

polecam wyprawy 4x4 gdzie mozna dostac wszystko co ARB produkuje

 

http://www.wyprawa4x4.pl/go/_search/index....&search_p=6

 

jutro u nich w warsztacie zakladam zawieszenie OME z resorami +400kg i stalowe zderzaki ARBa. komplet blach Asfir juz siedzi pod brzuchem. montuje takze 2 akumulatory ze sterowaniem.

 

pozdrawiam wszystkich (przy swoim pierwszym poscie na tym forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może polecić gdzie kupić lub ma kto ma na sprzedanie

pokrywe klapy segmentową tą składaną na 3 części

dopowiednik Trifect

http://www.akcesoriapickup.pl/oferta.html

bo cena 4300zł to chyba przesada

 

4300 wersja plastik twardy , 3300 wersja soft :D z materiału ... to co ja sie dowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Tak sobie na to patrze to nawet jak bym to dostał gratis do auta, to wstydził bym sie gdzieś z tym jechać, o jakiej kolwiek funkcjonalności szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowość ludzka nie zna granic :) przypomina mi się stwierdzenie: to jest wspaniałe! kupuję tą książkę :) "Kawał o książce i logicznym myśleniu" :)

Mam sąsiada dziadka zza odry, mieszka gdzieś pod francuską granicą, przyjeżdża do nas raz w miesiącu i albo za mercem ciągnie wielki jacht, aby go zwodować na kilka dni albo jeździ wielkim starym campingowym ducato. Ładniej toto wygląda, jest tańsze i praktyczniejsze od tej nadbudówki. Można takiego ducato kupić za jakieś 25 tys. zł. i stówka jeszcze zostanie na browar :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też jestem za Karolem_D te pokrywy są w naszym kraju drogie. Ale z drugiej strony Jak byśmy chcieli kupić pickupa to moglibyśmy wybrać Tate czy SSang Yonga czy coś w tym rodzaju. Ja ostatnio wybierałem między pokrywą, roletą lub hard topem. Wygrała pokrywa Mountain Top ta z tym grubszym relingiem. Cena prawie 6 ale widziałem tez na allegro wiele podróbek za połowę mniej, a później na żywca i uważam że jak mam wózek za tyle kasy to badziewia też nie kupię. Tu kupiłem : http://pucenter.pl/catalog/list/mark/604/model/607

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cenie tego campera można kupić tak jak widać Ducato i mieć jeszcze na kilka wyjazdów np do Chorwacji z rodziną! ale cóż. skoro któś to sprzedaje może są chętni? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu są ceny tych nadbudów, aczkolwiek mi osobiście koncepcja ta się podoba.

Dla ludzi którzy maja czas powłóczyć się po dzikich bezdrożach, wspaniała sprawa.

Kilka razy polowałem na niemieckim e-bayu (nazywa się tam toto: wohnkabine) ale nie udało mi się kupić za przyzwoite, akceptowalne dla mnie pieniądze a nowe są faktycznie kosmicznie drogie.

Ciekawą nadbudowę proponują Słoweńcy, firma która robi również fajne łódki: http://modatex.si/biwakbox/BiwakBox/BiwakBox.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niska cena nie zawsze idzie w parze z niską jakością, a założę się że już kilka osób się o tym przekonało, a co do ciężkiego terenu i nadbudowy, to nie wyobrażam sobie jak taki element miałby być przymocowany żeby razem z przestrzenią ładunkową pracował i nie pękał ani nie przesuwał się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zabudowę Roadranger,zamontowałem we Wrocławiu w Impwarze.

Zabudowa jest ok,nic nie trzeszczy i nie przecieka.Kupiony w firmie Steeler.Polecam,wydaje mi się,że wygląda lepiej niż Alphy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...