Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O wodzie zapomniałem, jak tylko założyłem zabudowę w Pickup Diablo. Gdybym miał wodę, natychmiast bym ją zwrócił. Problem H2O nie istnieje!!! Cuda!!! Żadne cuda, tylko super buda :) Oprócz szczelności, bardzo mnie cieszy centralny zamek. Może cieszę się, jak dziecko, ale to niesamowita wygoda. W Snug Topie, szarpałem klamkę, deszcz lał, a ona nie puszczała. Ale, to już historia, nie chcę tego pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oczekuje nowej D40 , zamówiłem do niej zabudowe canoby i zastanawiam się czy to dobry wybór (cena 9 tys.

W obecnej navarce ( king cab) mam aluminiową i naprawdę spisuje się znakomicie , wsumie jest na sprzedanie dałem za nią 12 tyś 2 lata temu .

Chcę ją sprzedac ale jeszcze nad ceną nie myślałem , robiła mi ją ta firma http://www.mawa-tech.pl/ ,jest to typowa zabudowa techniczna ja uzywałem jej jako serwis maszyn budowlanych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PILNIE szukam amortyzatorów szyby do paki Roadranger

 

Wiecie gdzie można takie znaleźć ( przeszukałem już 10 szrotów) żaden nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem nowy na forum posiadam navare nieco wyzszy dach podwyzszenia wykonane sa z laminatu w piatek odbieram pierwsze odlewy z firmy która zajmuje sie ospojlerowaniami tego typu jesli ktos zyczy sobie podwyzszenia swojej navki moge przesłac zdjecia jak wyglada to w realu mój mail to mixposadzki@o2.pl pozdrawiam

Edytowane przez krzys1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapusc na forum fotki i zapodaj co to za firma od ospojlerowan? Zamierzam poszerzyc nwalke ale oryginalne poszerzenia sa drogie okropelnie a sam nie mam czasu (nie chce mi sie)zrobic formy juz od dwoch lat. Pozatym nie jestem pewien efektu robotek wlasnych.

post-16914-1284489960,9018_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em przyczyna wstydu sa aberracje sferyczne w tych chinskich obiektywach :rofl: , ponizej aberracja od d*py strony , mam nadzieje juz niedlugo moja tez bedzie podobnie szeroka i nabierze odpowiednich proporcji , chwilowo inne projekty wysysaja cala kase.

 

krzys1985 czy rzeczony spojler dachowy ma jakies praktyczne zastosowanie?

 

.

post-16914-1284579422,1994_thumb.jpg

Edytowane przez kody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Czy ktoś z Państwa ma może taką zabudowę firmy Aeroklas ?

Czy warto kupić?

Czy skrzypi, przecieka, rysuje, itd. itp.?

Czy lepiej dołożyć i wziąć stalową?

 

Witam, na początku miałem z tworzywa, z salonu. Wprawdzie Road Ranger, ale dla mnie w tej chwili to obojętne. Nigdy więcej... Ciekła, skrzypiała (zwłaszcza zimą), klamka na szybie najpierw "zmurszała", a w końcu odpadła. Salon umył ręce. Miałem dość, czytałem forum i sporo osób pisało o stalowej zabudowie, którą kupili w Łodzi www.pickupdiablo.pl i byli zadowoleni. Akurat byłem przejazdem i podjechałem, żeby obejrzeć. Chwila wystarczyła, abym zaklepał sobie (fajniej nawet wyglądała, niż na zdjęciu)i umówił się na montaż. Jeżdżę już ponad rok i szkoda, że od początku takiej nie miałem! Zaoszczędziłbym kasy i nerwów. Aha, oprócz innych dodatków, najważniejszy jest centralny zamek, podłączony do oryginalnego pilota. Niby drobiazg, ale cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje zabudowy (otwierana po bokach i z tyłu) do modelu D40 2010 long z tego co się orientuje

jeszcze jej nikt nie robi .

 

Witam wszystkich.

No wlasnie, ja też miałem problem i pytałem na forum 4x4, czy może ktoś coś wie.... Forumowicze napisali, że trzeba czekać i tyle. Dlatego szukałem na tym forum. Zdesperowany, zadzwoniłem do wspomnianego wcześniej Pickup Diablo w Łodzi i...... od razu zamówiłem. Muszę zaczekać. ale co tam. Mam domek dla mojej Navki. Zachciało mi sie V6 i dostałem 10cm, dospawany ogon na pace. Przez ten kawałek, nie mogłem niczego znaleźć :) Wybrałem opcję z czarnymi odblaskami (nie chciałem czerwonych), no i mam centralny w standardzie. Jak dostanę, wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość lukasz jr

a ja mam ślicznego fullboxa od steelera , w kolorze czerwonym , jak zresztą moja navka r-black. zabudowa naprawde ładna , dość dobrze zmontowana nie przecieka , małe mankamenty ma , ale producent mi to zrekompensował , generalnie mogę polecić ,no i co.....cena dość wysoka , ale co tam ,ważne że jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem pokrywe Australijskiej firmy EGR koszt 2600 pln jak narazie rewelacja wyglada fajnie leciutko sie otwiera i zamyka ,sa tez zabudowy wysokie i inne dodatki do pikapów warto odwiedzic ich stronke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Em przyczyna wstydu sa aberracje sferyczne w tych chinskich obiektywach :rofl: , ponizej aberracja od d*py strony , mam nadzieje juz niedlugo moja tez bedzie podobnie szeroka i nabierze odpowiednich proporcji , chwilowo inne projekty wysysaja cala kase.

 

krzys1985 czy rzeczony spojler dachowy ma jakies praktyczne zastosowanie?

 

 

Mam pytanie. Gdzie można nabyć taki spojler do Navki? mam D40 ze zabudowa SnugTop szukam spojera.

Może ktos podrzuci jakiś namiar? Moze gdzieś w Lublinie?

bedę wdzieczny za kazda informację biuro@am-pol.com.pl

 

Nie ma żadnego zastosowania ale walory estetyczne ulegaja znacznej poprawie:))

 

Krzys 1985 Gdzie można nabyc taki spojler ? mam D40 z zabudowa SnugTop i szukam spojlera ze Stopem lub bez.

podrzuć prosze jakis namiar na biuro@am-pol.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

Nawiązując do tematu o zabudowie EGR muszę pochwalić się moim ostatnim zakupem, jest to zabudowa płaska z orurowaniem. Zakupiłem ją wraz z montażem i przy okazji założono mi Halogeny i trzecie światło stopu. Cena z montażem to 4700, są też bez orurowania chyba za 2800, mają też tanie orurowania i osłony podwozia. Dla zainteresowanych

podaje nr tel.794 719 989 .

post-48491-0-07540200-1315575036_thumb.jpg

Edytowane przez endrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witajcie!

czy ktoś z Was montował pokrywe paki do D40 Long Bed szukam i nikt takiej nie ma , zabudowa ma być płaska i nie chce z blachy ryflowanej tylko z tworzywa ewentualnie może ktoś używa jakiejś przyzwoitej plandeki - opinie mile widziane.

Edytowane przez olszman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak jesteście zainteresowani solidna i praktyczna (otwierana na 3 strony) szwedzka zabudowa paki do D21 i D22 i pewnie mlodszych modeli tez spasuje to odsyłam na priv lub tel 605880711

 

...mam tez jeszcze parę klamotów tuningowych do tego modelu...

Edytowane przez 4x4piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witajcie!

czy ktoś z Was montował pokrywe paki do D40 Long Bed szukam i nikt takiej nie ma , zabudowa ma być płaska i nie chce z blachy ryflowanej tylko z tworzywa ewentualnie może ktoś używa jakiejś przyzwoitej plandeki - opinie mile widziane.

Cześć, kumpel kupował w Łodzi do dłuższej Navki. Otwiera się w 2 pozycjach: 45stopni i równo z dachem, razem z rurami. Super mu się sprawuje. Sam zobacz, www.pickupdiablo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzięki za odzew ale tą zabudowe widziałem , problem polega na tym ,że potrzebuje mieć taką pokrywę którą założę sobie tylko na urlopowe wyjazdy czyli przede wszystkim do samodzielnego , szybkiego montażu/demontażu i najlepiej bez ingerencji w nadwozie , czuje że trzeba będzie skusić się na plandekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...