Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
crensch

Zabudowa do Navary

Recommended Posts

Guest Mikolaj0

Szukam zabudowy i wykładziny przestrzeni ładunkowej do Nissana NP300 2012r. w wersji King Cab (1,5 kabiny).
Może ktoś, coś polecić?

SOYD

Witajcie koledzy.

W swojej Navarze mam zabudowę Road Ranger i dziś rano patrzę, a tylna szyba w drobny mak rozwalona. Czy ktoś wie jak z możliwością kupna samej tej szyby u producenta?

dymion620

Kolego powiem ci tak nie wiem jak inni ja się pytałem wszędzie i nie dostałem a mam zabudowę troche inną w końcu do robiłem z poliwęglanu nie jest to szał ale jest spoko

forstag

witajcie.

Szukam sztywnej  zabudowy do pick-up D22 -nie typu "roleta". Najchętniej używkę w rozsądnej cenie.

W ub. roku krążyły po allegro sztywne, płaskie hardtopy na siłownikach - Road Ranger, ale zniknęły i jak widzę - bezpowrotnie :(

pozdrawiam

Mariusz

jasiek22

Co rozuniesz przez pojecie " rozsądna " cena - inaczej ile chcesz wydać na hardtopa 

vavrus

Nie zauważyłem tematu powitań więc witam się tutaj przy okazji zapytując. Szukam klamki pewnie z zamkiem do zabudowy navarki d40. Coś ktoś? pozdrawiam.

misiekfr

Cześć,

Miałem ostatnio włamanie do auta. Dokładniej mówiąc rozbili szybę w zabudowie navary. 

Problemem jest to, że żaden zakład z szybami samochodowymi nie potrafi dorobić takiej szyby do zabudowy.

Czy możecie pomóc w identyfikacji producenta zabudowy? Nie ma żadnej tabliczki znamionowej itp. :/

Poniżej linki do zdjęć:

http://zapodaj.net/a835729337a8a.jpg.html

http://zapodaj.net/adf8df9be1280.jpg.html

http://zapodaj.net/efadd93134a26.jpg.html 

Rozbita szyba to prawa tylna część (boczna szyba w zabudowie składa się z dwóch części, ta tylna jest uchylna)

Głównym problemem jest to, że szyba jest lekko gięta i nie da się wstawić prostej bo będzie odstawać u góry lub u dołu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Ewentualnie może ktoś dorabia takie rzeczy z pleksiglassu albo jakieś inne pomysły?

forstag

Co rozuniesz przez pojecie " rozsądna " cena - inaczej ile chcesz wydać na hardtopa 

sorry, ze reaguję dopiero teraz, ale może jakaś myśl przetrwała....

"rozsądna" cena za używaną, całą (czyt. nie połamaną, zniszczoną, bez ewentualnych szyb, czy klap) to m/w 2500zł. Znalazłem coś podobnego na allegro, ale okazuje się, że gość przywozi je skądś dopiero po zamówieniu i trwa to jakies 2-4 tyg. Niestety - moje autko to PIck-up D22 i zabudowy musza być dedykowane pod ten model z uwagi na wielkość paki :(

St-auta

Polecam poszperać na aukcjach zagranicznych, nawet z kosztami dostawy wyjdzie taniej niż w salonie ;)

Powertech

Mam do sprzedania Hardtop do Pickupa D22 2001 rok. Jedyny mankament to trzeba wymienić pręty z zamkiem i uszczelkę. Więcej foto dla zainteresowanych. Myślę, że 500 zł to rozsądna cena.

post-96848-0-31835600-1452111747_thumb.jpg

kissmy...

czy spotkaliście się kiedyś z zastosowaniem żywicy epoksydowej do zabezpieczenia wnętrza skrzyni ładunkowej? znajomy ma całą podłogę w busie wylaną z żywicy na gładko, zastanawiam się czy dałoby się tym zabezpieczyć klapę oraz ranty skrzyni

hugh_h

Pleksi (PMMA) nie nadaje się na szyby - jest krucha do tego stosuje się poliwęglan, jak odrysujesz to powinno ci się udać to zamówić w ....  agencji zajmującej się realizacją reklam wytną na ploterze. Nie widzę jaki to łuk jest ale taka ze 3mm powinna dać się nagiąć, na miejscu ci podpowiedzą.

Faltdach62

Witajcie. Chętnie kupię tylną szybę do Zabudowy Road Ranger . Stara rozleciała się w drobny mak. Może ktoś ma wymiary ? tel 668693998.

Edited by Faltdach62

ernestbog

Cześć, potrzebuje płaską zabudowę do mojej czterodzwiowej navary - rocznk 2007. Nowa lub używana proszę o kontakt na priv.

23283485_1262692823837506_295855439_n.jp

Lotgar

Witam.

Panowie potrzebuję klamki od klapy tylnej górnej zabudowy paki . Dokładnie takiej jak w załączniku . Poratuje ktoś linkiem do sklepu lub szrotu . Na allegro i olx nic nie ma .

93f5390843388b0a643ee4a5808f.jpg

Luki266

Daj znać jakbyś znalazł, ja potrzebuję do takiej samej zamek.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Krzysztof_WRO

Cześć wszystkim, 

mam pytanie do posiadaczy nowej Navary NP300 z zabudową fabryczną Hardtop. Chodzi mi o wersję standard, czy jest ona wodoszczelna? Sprzedawca mi zaproponował wersję standard, bo nie chcę mieć otwieranych bocznych szyb, wiem że wersja premiuje to ma i dodatkowo ma filcowe obicie i oświetlenie - na tym też mi nie zależy. 

Czarny1234

Witam mam do sprzedania hardtop do navary d40. Hardtop cały tylko trzeba wymyć. Więcej informacji pod nr telefonu 695834642. 

IMG_20190511_205805~2.jpg

IMG_20190509_150703~2.jpg

Shin

Jaki kolor i lokalizacja?

W dniu 12.05.2019 o 18:11, Czarny1234 napisał:

Witam mam do sprzedania hardtop do navary d40. Hardtop cały tylko trzeba wymyć. Więcej informacji pod nr telefonu 695834642. 

IMG_20190511_205805~2.jpg

IMG_20190509_150703~2.jpg

Jaki kolor i lokalizacja?

Mariusz_Rynkiewicz

Witam panowie. Mam zabudowana pake, ale marzy mi się zwykła roleta. Aluminiowa jest za droga, nawet używana ale znalazłem coś ciekawego. Czy ktoś z Was miał czy ma z tym do czynienia? Wygląda dość ciekawie i nie jest drogie. Zobaczcie w link: Roleta Navara