Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przelotem widzialem na miescie D40 z taka ciekawa zabudowa ... plastikowa z takimi owiewkami ... cos ala autko Bereza ... stalo na parkingu w Wadowicach na blachach WI .... przyznac sie czyje to ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żadnej z nich nie mam, ale raczej jakby hybrydę: ten profil z pierwszej, a napis NISSAN z drugiej :)

Jedyne co mogę ci poradzić to to, żebyś wybrał tą która przykrywa jak najwięcej blachy na tylnej klapie i na bokach. Moja przykrywa tylną klapę aż do góry i wywija się nachodząc lekko na jej górną-tylną krawędź. Jest to dobre, bo możesz wieźć deski które wystają i nie ocierasz blachy. Przydałoby się tez tak samo zabezpieczyć boki, ale nie wiem czy jest taka opcja.

No i przede wszystkim niech ci to dealer da w cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
Żadnej z nich nie mam, ale raczej jakby hybrydę: ten profil z pierwszej, a napis NISSAN z drugiej :)

Jedyne co mogę ci poradzić to to, żebyś wybrał tą która przykrywa jak najwięcej blachy na tylnej klapie i na bokach. Moja przykrywa tylną klapę aż do góry i wywija się nachodząc lekko na jej górną-tylną krawędź. Jest to dobre, bo możesz wieźć deski które wystają i nie ocierasz blachy. Przydałoby się tez tak samo zabezpieczyć boki, ale nie wiem czy jest taka opcja.

No i przede wszystkim niech ci to dealer da w cenie :)

 

Witam ponownie. Sorki, ale nieopacznie skasowałem posta.

Pytałem o wykładzinę krypy do narawy, która lepsza ( z tych co na stronie wyprawy 4x4).

 

A dealer to mi dał znośny rabat i już nic nie dołoży :029:

Z tego co rozmawiałem z jakimś sprzedawcą to proponują tę z napisem " nissan" bo pasuje do hard top'a (niewywijana).

Pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć na stronie wyprawa4x4 trudno cokolwiek powiedzieć która jest lepsza.

 

Ja pod mój drugi hardtop mam założone dodatkowe osłony burt. ASO dołożyło je na własny koszt bo poprzedni hardtop już zeszlifował lakier.

Teraz mam osłony, uszczelkę, i dopiero hardtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te osłony burt występują osobno? Bo ja już tez zauważam pierwsze rysy, a nie wspomnę o mojej D22 gdzie już blachę widać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają w ASO . Są też na stronie nissan.pl w akcesoriach do navary.

Kolor grafitowy. Cena niestety za 3 nakładki (dwie burty plus klapa) - 580 zł :kosci:

Sa bardzo dobrej jakości !!

Wymagają delikatnego podcięcia wykładziny klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dokładnie mam teraz. Od środka wygłuszony dodatkowo wykładziną dywanową, ogrzewana tylna szyba, rygle zamka po bokach, możliwość otwarcia klapy od środka - dobre jak przewozisz ludzi !!!, no i automatyczne światełko po otwarciu klapy.

 

Wygodne relingi na dachu- pasuje standardowy bagażnik Thule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

A ja dzisiaj wyjechałem z buda ARB i bardzo mi się podoba. Jakoś wykonania perfekcyjna. Zamianiłem się z dealerem sztuka za sztukę więc fajnie. Nic nie puka nic nie stuka i pasuje idealnie. Nie przecieka. Miód malyna i cieknie ślyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
A ja dzisiaj wyjechałem z buda ARB i bardzo mi się podoba. Jakoś wykonania perfekcyjna. Zamianiłem się z dealerem sztuka za sztukę więc fajnie. Nic nie puka nic nie stuka i pasuje idealnie. Nie przecieka. Miód malyna i cieknie ślyna ;)

 

Gdzie montowałeś i ile kosztowała +montaż?

 

[ Dodano: Pią 23 Lut, 2007 06:52 ]

W Wa-wie mi proponował gość budę alpha za 8500+400 montaż, ale jej jeszcze nie macałem :) .

 

[ Dodano: Pią 23 Lut, 2007 15:53 ]

Dzisiaj moja druga połowa dzwoniła do dealera w Długołęce koło Wrocka i tam buda alpha +montaż 8500 zł. Widził ktoś coś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Grzesiek przecież napisałem, że się zamieniłem. Zostawiłem Carryboya a dostałem ARB. Różnica w jakości.... jaka tam różnica. To jest przepaść. Arb idealnie pasuje i nic nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek przecież napisałem, że się zamieniłem. Zostawiłem Carryboya a dostałem ARB. Różnica w jakości.... jaka tam różnica. To jest przepaść. Arb idealnie pasuje i nic nie cieknie.

 

To co sie nie chwalisz i nie przyjechałeś dać pomacać i oblukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26

oooooooooo widze koledzy próbują domowymi sposobami zrobic z nawary pathfindera ????????????? :D , nie da sie ...

 

 

ps/ budy wygladaja paskudnie, nawara super wygląda.....ale bez BUDY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek 007

A mnie tam sie podoba Navara z budą, własnie dzis ogladałem dwie tylko mam jeszcze dylemat, ściętą czy nie, ale bryka bedzie dopiero za miesiąc wiec sie do tego czasu napewno zastanowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26

nawara z budą PRAWIE jak pathfinder ..... PRAWIE robi wielka róznice ...

 

 

panownie nie psujcie nawary............:(

 

 

fiat 126p z obciętym dachem PRAWIE jak cabriolet.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie dylematy.

Navara z budą jest bardziej praktyczna niż bez, no chyba że ktoś wozi tylko cegły i drzewo.

 

A mnie się z budą bardzo podoba, pod warunkiem że to jest porządna buda, a nie jakiś przylepek na tyłek.

 

Poza tym mogę sobie ją ściągać kiedy chcę, a jak mi się ubzdura to kupić jeszcze ze 2 inne rodzaje na różne okazje (do ślubu, na rowery, karawan, etc). No i Path wysiada.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

kamelo czy ty masz jakiś kompleks?

Przecież nei będę psa woził w otwartej skrzyni.... Poza tym zdolności ładunkowe w porównaniu do Patha są o niebo lepsze. Napęd lepszy. Tylny most lepszy niż wielowahacz. Co ty nam tu oczy mydlisz. I tak nie zamienimy pickupa na nic innego. Jak już mi Navara kiedys umrze to następny będzie pickup.

Hehehehe Pathfinder...prawie jak terenówka :D prawie robi wielką różnicę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26

tak Ryży mam kompleksy ... zdajesz sobie sprawe za za pathfindera miałabym 2 nawary ?

 

zanim zaczniesz dyskusje sprawdz definicje samochodu terenowego.

 

 

ps/ proponuje jeszcze w tej budzie dla pasa zasadzić drzewo, żeby pies miał sie gdzie wysikać :) po cholere ma wysiadać ?

 

 

dobrze, Ryży ze masz taki porządny samochód terenowy, bo pewnie w tej warszawie 90 % to polne drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...