Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alusy w Micrze


Pawcior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim  :)

 

Próbuje kupić alufelgi i mam z tym ogromny problem. Wg książki serwisowej muszą one być takie: 15x5,5J  ET50 otwór centrujący 60  4x100.

Na aukcjach felg od groma, ale o takich parametrach to mogę sobie co najwyżej kupić nowe. Wiem, że niektóre z parametrów mogę w jakimś zakresie zmienić. Słyszałam, że 14 mogą być ale wtedy pozostałe parametry bez zmian? Mąż mówi że ET może być mniejsze i to tyle co mi pomógł <_<

Tymczasem ja nadal na zimówkach jeżdżę :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw śrub musi być taki jak masz ET może może ulec zmianie podobnie jak otwór centrujący może być większy ale wówczas musisz zastosować pierścienie centrujące, których w sprzedaży jest mnóstwo. Zapytaj o alufelgi tu;

 Zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Części Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

 Jakiś czas temu miał eleganckie i w dobrej cenie, on też pomoże Ci dobrać takie jak trzeba.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W mojej micrusi siedza 15" z oponami 195/45, odczuwalne są opony każdorazowo przy wymianie elementów zawieszenia, bo trzeba ustawiać zbieżność, ściąga jak diabli. Ale jaka przyczepność!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

 Odkopuję temat bo potrzebuje porady, zmieniam koła w Micronie, alusy już mam teraz opony muszę kupić, czy 195/50 R16, felga ET 40 będzie ok? Jako zamiennik podawany jest profil 45 ale wolałabym jednak ciut więcej... pomóżcie proszę bo już i tak naciągnęłam zimę;)

P.S. W instrukcji na R16 dedykowane są 185/55 a żaden kalkulator tego rozmiaru jako zamiennika nie podaje,namieszałam sobie przez to w głowie nieźle :/

20191114_231545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...