Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTi by Xzandafer


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe u mnie to będzie musiała być taka naklejka że nie wiem czy na budzie mojej primerki się zmieści żeby zrobić pare rzeczy :D

 

Ps. Sami widzisz jak CI wszyscy pomagają, dawaj do Warszawki - 2 lipca w Stalowej Woli Cie widzę z usmiechem na twarzy i z czasem poniżej 15 sek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

No nie wiem co powiedziec... Powiem tak, jeśli chcesz KIVI to obkleje całe auto w Rally Project z adresami itp :) Dzięki za Waszą pomoc, w Nissanklubie jak w rodzinie... Postaram się zmotywować do dalszej walki z GTIkiem i zrobie wszystko żeby przyjechać... Dzięki jeszcze raz za dobre słowa :)

 

Chce oprócz Kiviemu podziękować także WielkiemuWacowi za równie wielką pomoc przy pompie paliwa... Mam u Was niesamowity dług :grin: Dzięki Chłopaki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pompa nie nadazy to sluze moja z s14. dzien lub dwa sie obejde bez auta. chyba ze opcja "kup dzis" aktualna to jak najbardziej :lol: bo sam mialem wrzucal 255 8)

 

z pompa jzu mamy sprawe zalatwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to do swojego nismo chciałbym miec szprychowane fele najwieksze jakie sie da włozyc :) bo raz zobaczyłem micre to najnowasza i miała cienkie szprychowane felgi taki mi sie bardzo podobały az mozna powiedziec ze sie zakochałem, a tak pozatym to takie fele pasuja do małych autek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno nie było żadnego update'u dot. projektu... Dziś sam jestem zainteresowany tym czy są jakieś postępy :oops: Nie, nie sprzedałem... uff, a było blisko. Przysiedziałem, pomyślałem i dogadałem się z Kivim, który prauje nad moim autem, czyt. doprowadza go do zdrowej serii i może nam conieco opowie ;)

 

Generalnie mam taki zamysł, żeby osiągnąć pierwotny cel doprowadzenia auta do GTI serii - mechanicznie, wizualnie i wyposażeniowo. Rozglądam się na chwilę obecną za fotelem seryjnym kierowcy od GTIka w bdb stanie - żadnych dziur itp. Byłbym wdzięczny za wszelkie namiary. Będę miał więc na sprzedaż 2 kubełki Bimarco Cobra (niebiesko-czarne) + stelaż custom made pod fotel kierowcy... Zainteresowanych mogę wtajemniczyć na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowiłem te felki sa boskie, ostatnio byłem sie dowiadywac ile kosztuja takiego kroju fele to sie az podłamałem bo najtansze b yły po 320PLN za sztuke, jak usłyszałem ta cene to podziekowałem i na piecie sie zawruciłem :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam już ;) auto! W końcu po problemach mechanicznych, uff. Okazało się, że majstry które mi wymieniały uszczele pod głową, źle zmontowali głowice, kółko rozrządu latało na wszystkie strony, wałek się wytarł i d*pa.

No ale dzięki RallyProject, a w szczególności Kiviemu wszystko działa pierwszoklasowo. Auto rwie jak szalone do samego końca obrotów. Zero zamuły, wszystko ok.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki Kivi, bo gdyby nie Ty to auto by poszło pod młotek! Pamiętaj, żeby mi podesłać jakieś duże naklejki firmowe :)

 

Postaram się za jakiś czas wkleić jakieś pomiary g-techowe na dobry początek. Jak na razie z majowego Bemowa wróciłem z czasem ET15,86 ale to był przejazd na 3 garach. Jak się okazało po przejeździe wypadła mi jedna fajka WN ze świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe od początku polecałem usługi Kiviego, choća było uzbroić się w cierpliwość i czekać...

 

Tak czy siak wreszcie masz wszytko na tip top zrobione, a Ci poprzedni partacze i ASO co (chyba) ostatnio grzebało przy twoim silniku powinni teraz zapłacić wujkowi Kiviemu za profesjonalną naprawe i za poprawki po swoich DRUCIARSKO-DEWASTACYJNYCH pracach :!: :!: :!: :evil:

 

Ps. Teraz jak wszytko jest idealnie zrobione to aż chce się dłubać przy autu co :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze, dookola silnika rob!! srodek zostaw seryjny, na ulice wystarcza az za nadto :) autko faktycznie jezdzi super, jeszcze tylko rozrusznik trzeba zrobic zeby tak nie harczal przy odpalaniu i bedzie ideolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak ktoś wreszcie ze stanów kolektor wydechowy zassał... Teraz od Waca troche gratów zasysam więc wysyłka by była jakoś mile podzielona :)

 

Mitcha Prima P10 z SR20De ma 150KM i 188Nm, jedyne zmiany to CAI co mu zrobiłem, mój stary wydech 2,25", koelktor wydechowy z SR20DE tak samo jak i wałek ssący no i troche posprzątane pod maską - auto w sam raz na Ulice, jakby do tego SMT6 dodać...

 

Coś takiego:

MITCH8.jpg

 

U CIebei jest w seri podniesione spręrzanie do 10:1 nie wspominając o tym ile zjechała u Ciebie głowica po wszystkich zabiegach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na ile jest sens kolektora u mnie skoro do 170KM ma starczyc seryjny...? Sami to już prędzej. Ja pojde w wydech od kolektora i chyba jedynie na koncowym bedzie albo ze srodkowym przelotem jak jest teraz. Potem sie zmontuje CAI i wszystko wystroi... Na razie musze troszke ochlonac, po czym na wiosne zabieram sie za te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 w niedzielę zawody w skierniewicach - moze by tak pomeirzyć odświerzonego i uzdrowionego sunnego GTI ?

Trochę za daleko...

 

 

EDIT

Progi od GTi zamontowane... po roku hahaha. Na szczęście bezinwazyjnie, wystarczyło nakłuć malutką dziurkę od strony nadkola w tylnym blotniku na wkręt. Progi ani tknięte.

 

Wkrótce ściągam letnie koła i maluje je na... chyba czarno. Zobaczymy jaki ze mnie lakiernik :D Potem czas na zderzak od GTI-R'a. Ponoć ktoś ma formę do nich :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...