Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie Taki że nie chce zapalić heheh :D

Moze być problem z podnoszeniem limiteraz w streownikach nissana z NATS :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wkrzurze to u Siebie zmienię całą wiązke kabli i pozbęde siętego NATS raz na zawsze, jeszcze jedną szanse Temu ECU daje - jak to nie pomorze to Wsadzam ECU z PRIMY GT wraz z całą wiązką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe walczyć z moim elektronikiem caly poniedziałek, jak sie uda to cała wiązka wylatuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i udało się przesunąć limiter na 7100 obr.min ! ! !

Teraz bez trudu na drógim biegu będe osiągać 100km/h więc mocno ten czas się skróci :)

 

Nawet filmik skręciłem jak się silniczek kręci, kurcze no przełamałem zła passe.

Dwa lata zdobywania informacji, dlubania w garażu kąbinowania przyniosły efekt :)

 

Teraz nich ktoś mi zamieści na jakiś serwerek warzący 1,2Mb filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio powiedz mi czy prócz dłubania w części mechanicznej swojej furki robiłeś cos w środku np. wywyaliłeś tylnia kanape jakies zbędne koło zapasowe itd???? jednym słowem czy walczyłeś juz z zbędnymi kilogramami??? Generalnie jako nowy na tym forum powiem Ci że furka jest extra, a to dlatego że z zewnatrz wyglada niepozornie taki wilk w owczej skórze . Fajnie. Teraz tylko zrób kilka "muk" jakimś bananowym wypierdka mamuta w nowych furach za wielka kase

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ze sie sparawa ruszyla bo po testach z jakszybszym kwarcem nie bylo wesolo. teraz trzeba na rolki pojechac i zobaczymy jak przebiegaja krzywe w polaczeniu z kocimi walkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ruszyła i to na całego, nie ma co się łamać jest dobrze :)

Prosze:

7150.jpg

 

Jutro kończe z przenoszeniem akumulatora i może laptopa bym wycyganił i udał się do Maćka na hamownie zbadać co mam i podkręcić tyle ile się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: No to gratki i powodzenia,bo ja w swoim poprzednim p10 sri musialem całkowicie natsa wywalic co kosztowało mojego elektronika nerwy,a mnie sporo kasy,ale to za sprawą tego że mi zablokował auto na amen.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nich ktoś mi zamieści na jakiś serwerek warzący 1,2Mb filmik :D

 

Z miejscem nie ma problemu, uderz do mnie na gadulcu to sie dogadamy.

Upload przez ftp, a udostepnienie przez http :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próby drogowe się opóźniają ze względu na to:

bb1630ac.jpg

f764e875.jpg

 

Za ch*ja nie idze tego normalnie zamontować, w P11 wszsytko idealnie - poprsotu wyjąć i wsadzić i cieszyć się jazdą na zupełnie innym poziomie a u mnie jak to zawsze walka - tak jak to miało miejsce z limiterem hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jakby był nakręcony np. na 2 i do odcinki to by nam dało lepszy obraz ;) (czekamy na poskładanie amorków)

Ale i tak ostro :shock: , ja swojego mułka jeszcze nigdy do czerwonego pola nie dokręciłem, od gazu i tak ma wystarczająco ciepło :533:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...