Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PavoolonPrimera Facelift :]


Gość pavoolon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co stoi na przeszkodzie żeby i u Ciebie przesunąć odcinkę, dzisaj przyszły do mnie podzespoły na ktorych będzie można seryjnego ECU zmusić do zakręcenia motoru do ok 7300 obr.min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozna tak wycofać zapłon przy tych 7250 zeby odcięcie to bylo głądkie i nieodczówalne poprsotu brak mocy by kręcić się wyzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzisz teraz troche czy woz odpoczywa :wink: bo ja jestem coraz bardziej zadowolony z przeszczepu serca swini :lol: jazda duzo elastyczniejsza a co do dokladnych pomiarow to jeszcze troche trzeba poczekac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

jeszcze tydzien przerwy ;) ale trzeba przyznac ze efekt strojenia jest bardzo odczuwalny, juz od 2500 obr jest jazda, a powyzej 5000 pieknie wciska w fotel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: No to pieknie,gratki,ale z tym momentem to trochę zgupiałem zawsze na forum mowiliscie,ze im go wiecej przy niższych obrotach i ma płaska charakterystyke tym power lepszy,a tu praktycznie bez zmian a ciagnie od 2500obr/min,wiec co w końcu moc czy moment? :roll:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ostro zapierdzielać liczy się moment na górze czyli zakres od poweidzmy 4500 do odcinki, te 4500obr.min jest umowne chodzi o momen po zmianie biegu na ile schodzą Ci obroty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pavoolon

tak wyglada primka po liftingu, progow raczej nie zakladam, teraz wyglada idealnie jak na moj gust :) zreszta na zywo prezentuje sie jeszcze lepiej :grin:

 

kopiap10100163vt.jpg

 

kopiap10100154rz.jpg

 

kopiap10100140tk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Mega za***iscie to wygląda, osobiście uwarzam żę nie ma nic lepszego niż pełen GT pakiet.

Kozak !!

Ps. a gdzie wydech masz :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso

Pięknie wygląda, delikatne progi i mały spojler na tył jeszcze musi być!

 

P.S. Pierwszy raz widze, że Twój lakier tak ładnie wygląda czy mi sie wydaje? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No ładne cacko lakier identyko jak u mnie perla,styl sportowy,a zarazem elegancki gratki =D>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy w kolorze nawozia zainspirowaly mnie, takie czyste linie się jakby robią...

Chyba przy najbliższej okazji nieco przemaluje swojego trupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

pomaluj na czarny metalik, bedzie mega kozak 8) albo chociaz czarna maska i dach

 

[ Dodano: Pią 24 Mar, 2006 ]

no i sie w koncu malenstwo doczekalo 16" 8) :

 

kopiap10100300rx.jpg

 

kopiap10100317hu.jpg

 

PS. uprzedzajac pytania, auto nie jest do sprzedania za zadne pieniadze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fjnie Fajnie to wygląda, aoto na większej feldze to inne auto.

Jeszcze progi z GT byś dorwał to by to wyglądało już bardzo konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze to miałbym kilka uwag ;)

- Jak dorwiesz progi od GT to je jednak załóż, wg. mnie bardzo dużo dają. To samo tyczy się tylnego, oryginalnego spojlerka, dodaje bardzo dużo uroku,

 

- Szkoda ze pomalowałeś te plastikowe, karbowane zślepki, które sąsiadują ze światłami przeciwmgielnymi. Ja bym je zostawił w zwykłym "plastikowym" kolorze, bo zawsze jak widzę je polakierowane, to wydaje mi się że auto miało wypadek i ktoś prysnął wszystko co popadło...

 

- Debadging jest fajny, ale ja bym sobie chociaż znaczek Nissana na środku klapy zostawił

 

Ale to tylko bzdurne moje uwagi, generalnie autko jest śliczne. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

dzieki :) no dzisiaj zalozylem letnie kolka, jeszcze tylko czekaja na montaz sprezyny -30 mm i to tyle w kwestii wygladu, wazniejsze sa przyszle zmiany pod maska, tzn podniesienie odcinki, obrobka glowy i finalne strojenie tak zeby bylo ze 173 konie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...