Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opis bezpieczników


Gość jarki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Fajnie, prawie wszystkie już są. Wątpliwości pogrubiłem. Nadal zastanawiam się na jakim bezpieczniku są:

-szyberdach

 

O ile się nie mylę od szyberdachu jest bezpiecznik od lewego pozycyjnego :)(ze względ na datę maila to jedynie informacja a nie odpowiedź ;) ) Z kolei już w innym temacie jest odpowiedź że od kontrolki airbag(zapala się pry przepalonym),zegarka jest bezpiecznik oświetlenia wnętrze.

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hm orientuje sie ktos czy jest bezpiecznik od swiatla wstecznego , wyminilem żarówkę i dalej nie dziala ( moze wina czujnika przy skrzyni o ile dobrze sie orientuje )

najprawdopodobniej oberwał Ci się kabelek przy czujniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie tez nie swiecila lampa wstecznego a powodem byl przetarty kabelek na czujniku przy skrzyni...

3. AUTO CHOKE FUEL PUMP- pompa paliwa/rezerwa?- no wlasnie nie orientuje sie ktos czy to jest od pompy paliwa czy od rezerwy?bo moja lampka rezerwy sie zaswiecala, (swego czasu dosc czesto :P) a potem pewnego razu sie nie zaswiecila i nie swieci do dzisiaj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie swiecila lampa wstecznego a powodem byl przetarty kabelek na czujniku przy skrzyni...

3. AUTO CHOKE FUEL PUMP- pompa paliwa/rezerwa?- no wlasnie nie orientuje sie ktos czy to jest od pompy paliwa czy od rezerwy?bo moja lampka rezerwy sie zaswiecala, (swego czasu dosc czesto :P) a potem pewnego razu sie nie zaswiecila i nie swieci do dzisiaj :(

 

Choke to ssanie po angielsku. Taki napis jest na dźwigni ssania w japońskich moturach z gaźnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam ! orientuje sie ktory bezpiecznik jest od podswietlenia deski ? mam gdzies zwarcie i wywala mi bezpiecznik od tylnego prawego swiatla gdy właczam swiatla a zarazem nie mam podswietlenia deski ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

A jak nie bezpiecznik to co mogło nawalić?? Nie zapala mi się nawet kontrolka na przycisku jak chce załączyć ogrzewanie . Wygląda na to że nie dochodzi nawet napięcie do przełącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość zilion89

koledzy, chciałem zapytać który bezpiecznik odpowiada za podświetlenie zegara zbiorczego w primerze p11.144, chodzi mi o ten wyświetlacz który pokazuje godzinę, ilość przejechanych km, średnie spalanie itd, w prawym dolnym rogu, miałem tam niebieskie fabryczne podświetlenie, i nagle przestało świecić pół tego wyświetlacza, a na drugi dzień reszta;/ w dzień jeszcze daję rade, bo cokolwiek widać, niestety w nocy brak podświetlenia nie jest przyjemna;/, proszę o radę, co mogło się stać, czy spaliły się żarówki, dzień po dniu, czy to coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety trzeba wyciagac licznik i do wymiany zaroweczki od podswietlenia tego wyswietlacza. Ja zalozylem ale sa troche za slabe. Jak bede likwidowal zimne luty od zegara paliwa to wymienie o wiekszej mocy zeby w nocy bylo lepiej widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam problem z nissan sunny N14 przepala mi cały czas bezpiecznik ROOM LAMP. Podczas wkładania następnego widać małą iskrę, jakby była gdzieś zwara. Najgorsze jest to że problem się powiększa i przepala się dodatkowo bezpiecznik od kierunkowskazów i tylne światła. Nie wiem gdzie szukać problemu, przepatrzyłem kable w pulpicie żadnych zmian nie zauważyłem. Czy jak pojadę na komputer to wyświetli mi miej więcej gdzie szukać problemu. Elektryk jak tylko usłyszał że to nissan nie chce się tego podjąć. Spędziłem już trzy dni nad tym dziwactwem. Ma może ktoś jakiś pomysł, trop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...