Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PADAKA KOSY :)))))))


Gość KOSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój projekt zbliża się ku końcowi tak więc mogę już go po części zaprezentować. Auto to primera z 1996r model P10 invitation kolor czerwony (najszybszy).

To co już częsciowo jest albo nie długo będzie pod maską:

1. Głowica po obróbce (odprężenie, porting, polerowanie, powiększenie kanałów)

2. turbo T3 z powiększoną stroną wydechową

3. wydech przelot z kwasówki na 2,5 cala od turbiny po koniec :)

4. IC z iveco (męski)

5. oruowanie dolotu całość z kwasówki (tylko łaczniki gumowe)

6. blow off VTG

7. pompa paliwa walbro 255

8. wtryski od S14 370cc

9. zimne świece irydowe denso

10. regulator ciśnienia paliwa F1Z

11. obrotościomierz z shift light'em, temp. oleju, wody i wskaźnikiem ciśnienia oleju

12 smt6i

13. przepływomierz 70mm od primery GT

14. wskaźnik doładowania za 35zł :)

15. wałki rozrządu od primery GT

Chyba wszystko wymieniłem....... Jutro zapodam jakieś fotki :). Co do oczekiwań: Czekam teraz tylko na przewody olejowe do turbo i we wtorek chce już odpalić auto. Na początku WG będzie całkowicie otwarty, tak zamierzam dojechać do Warszawy na strojenie. Docelowe doładowanie ma być na poziomie 0,7 bara i zobaczymy.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako główny inspektor prac, moge śmiało powiedzieć ze czerwona padaka będzie całkiem mesko zamiatała :shock: ... Jak w każdym home made było pare problemów, ale poradziliśmy sobie z nimi sprawnie :wink:

 

Dziś kolejna nocka walki turbo planem 8)

 

Pozdrowionka z mega wielkiego garażu tuningowego :lol::lol::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalczyliśmy dziś coś tam :mrgreen: jestem pod wpływem %%% ale fotki zapodam.

 

Downpipe czy jakoś tak :wink:

primerkakosy0065fh.jpg

 

Wtryski mało meskie powiedziały <papapa> :

primerkakosyss0047ow.jpg

 

Regulator ciśnienia paliwa :twisted:

primerkakosyddd0077yw.jpg

 

Troche tego poszło ale ile by nie było, to i tak jest za mało :lol:

primerkakosy0095pj.jpg

Jutro ciąg dalszy Tubro Story... Pozdro

 

PS. dziś był w garage akaraczma :smile: Spoczko człowiek oby takich wiecej w NKP :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz testowales ten regulator f1z :?: rozgladam sie za jakims, ten jest w dobrej cenie ale waham sie bo slyszalem o nim zle rzeczy.... :neutral: czym tryskales pokrywe, nie ma problemu z temperatura :?:

 

ps. chlopaki zmniejszcie ta ostatnia fotke bo troche sie strona rozjezdza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz testowales ten regulator f1z :?: rozgladam sie za jakims, ten jest w dobrej cenie ale waham sie bo slyszalem o nim zle rzeczy.... :neutral: czym tryskales pokrywe, nie ma problemu z temperatura :?:

 

ps. chlopaki zmniejszcie ta ostatnia fotke bo troche sie strona rozjezdza :wink:

 

tak już jeździłem z tym regulatorem, jak na razie spoko, dobrze się reguluje i trzyma ciśnienie

 

pokrywa tryśnięta sprayem do zacisków, na żywo ch*jowo wygląda jak nieszczęście..... nudziło mi się i ją pomalowałem, jak skończe z mechaniką to zajmę się kosmetyką :lol: jak ładnie zrymowałem :lol: '

 

dzisiaj postaramy się wyrwać zdeżak i wpasować tam duuuuuuży IC :twisted: oby browarów starczyło.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre klimaty w tym garage.wybieram sie na uroczystosc odpalenia primy turbo :lol:

to kiedy wtorek czy sroda??Mi pasuje Wtorek:D:D, odrazu z N/A Akarczmy bym sie zmierzył 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre klimaty w tym garage.wybieram sie na uroczystosc odpalenia primy turbo :lol:

to kiedy wtorek czy sroda??Mi pasuje Wtorek:D:D, odrazu z N/A Akarczmy bym sie zmierzył 8) :mrgreen:

 

wtorek ale raczej wieczorkiem (w nocy), dlatego pisałem Ci żebyś w środe przyjechał co by na kresce stanąć... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tak jak widać prawie cały turbo Kit przełorzony odemnie tylko wydech sprawniejszy i turbina z większym śmigłęm wydechowym no i do tego odprężony motor, więc 0,7 bara to takie codzienne doładowanie raczej będzie :D

 

Kosa więcej fot prosimy, zderzak już udało się zdjąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheheeeeee :wink:

 

Gre moja paraka wogole nie jedzie.cos ja muli ale nie wiem co.chyba gaz :lol: jutro sie pobawie przeplywka,do tego seszczal sie pod pokrywa,sruby popekaly,jakies dziwne odglosy oddaje,chyba ptasie grypa.do rowu z nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akarczma - oczyść przepływomeirz poweitrza poprostu :D

 

KOSA wtorej już jutro dawaj dwaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje skończyć dzisiaj w nocy....., może ok 3 nad ranem turbo padaka zagada, jeszcze troszeczke roboty przede mną..., razem z ekipą to będzie ze 2 zgrzewki... :D

jak włoże sobie zapałki w oczy żeby nie zasnąć to jutro zdam relacje z przebiegu prac razem z fotkami, chyba że znowu Kicek się schleje i nie będzie komu aparatu trzymać.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary więc tak Zanim ją odpalisz:

- świece zimniejsze wkręć

- sprawdz czy dochodzi olej z węrza zasilającego turbine kręcąc silnikiem na odłączonym zapłonie

- ciśnienie paliwa na regulatorze paliwa ustaw nie więcej jak na 2,7 bara

- ostro cofnij zapłon ! ! ! !

 

No czekamy niech to zagada, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie Gagu Gadu a towarzysz Kosa działajet :D

Ciekawe z jakim skutkiem - powiedział że mi o 3 rano sms-a wysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem browary i zaraz sie udaje do garage Kosy.nagram film jak to to zapodaje.jak sie dziwka nie seszczy of kors.no to lece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...