Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PADAKA KOSY :)))))))


Gość KOSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - plany widzę, że męski, czuje motywacje do swojego projektu.

Lada dzień kończę inne prace garażowe by wreszcie móc coś zrobić w swojej primie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
prima w końcu się zesrała, prawdopodobnie panewkę obróciło, ale miało prawo bo olej by ł tak rozrzedzony od paliwa że lał się jak woda :lol:

co prawda nie udąło mi sie wszystkiego doprowadzić do końca tak jak powinno być i nawet na hamowni nie byłem :oops: , ale z turbo zrobiłem ponad 15 tys km i dało mi to tyle frajdy że hej :D:D:D

teraz co następuje:

1. wynajmuje jakiś duży garaż z kanałem na ok 6 mies do roku.....

2. Prima będzie rozebrana na części pierwsze wraz z karoserją, wszystko co powinno być wymienione będzie wymienione, co ma być pomalowane itd itp.........

3. Silnik: remont, zakucie

4. Skrzynia: remont, szpera, może zmiana przełożeń??

5. Zawiecha: obniżenie o ok 20-30mm, rozpórki przód i tył, hamule z P11GT

6. Wygląd: ma być ładna seria :D i korek od gazu w zdeżaku

7. Modyfikacje w zakresie zwiększenia mocy: jeszcze do końca nie wiadomo ale ma być 250-280PS

i w kit innych rzeczy których teraz nie napisze :D:D:D

postaram się wklejać zdjęcia na bieżąco, początek prac połowa lipca :lol:

 

Piękny projekt ale coś cicho się zrobiło są postępy jak tak to wklej jakieś fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przejąłem ten wóz w swoje ręce i to na dobre :D

Po krótce powiem tak że będzie mój drugi ale nie co bardziej reprezentacyjny i o wiele mocniejszy dupowozik niż Zielona :P

 

Kosa pochwal się swoim nowym 200SX i to co w nim zrobiłeś i robić będziesz :P

 

Ja twoją primę robię na N/A, tłoki z GT, kolektor wydechowy z GT, głowica ze srebrnej i prawdopodobnie 4 przepustnice z jakiegoś motoru... No i wydech ten co jest czyli 2,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przejąłem ten wóz w swoje ręce i to na dobre :D

Po krótce powiem tak że będzie mój drugi ale nie co bardziej reprezentacyjny i o wiele mocniejszy dupowozik niż Zielona :P

 

Kosa pochwal się swoim nowym 200SX i to co w nim zrobiłeś i robić będziesz :P

 

Ja twoją primę robię na N/A, tłoki z GT, kolektor wydechowy z GT, głowica ze srebrnej i prawdopodobnie 4 przepustnice z jakiegoś motoru... No i wydech ten co jest czyli 2,5"

 

Z niecierpliwością czekam na efekty.

P.S...robie pierwsze przymiarki do zakupu Nissana Primery P10 GT...

Mam nadzije ze już za jakies 6-8 miesięcy moja nowa primcia zaparkuje pod domciem...(zbieramy fundusze)..

 

KOSA200SX to baaaaardzo męsko....,jako nopwicjusz śledziłem twój projekt z wielkim podziwem i śledzić będe następne ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 200sx napisze jak będzie co pisać, na razie zrobiłem standardowe rzeczy...... :diabel2: , docelowo będzie to auto do driftu i dlatego primera zmieniła właściciela, bo przerobienie jej na RWD było zbyt czasochłonne i kasochłonne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...