Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mój nowy nabytek :D - Primera P11 2.0 SRi


siwy77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczow

Chcialbym sie pochwalic moim nowym nabytkiem w postaci Nissan Primera P11 2.0 SRi z 97r.,kolor czarny. I tu na wstepie WIELKIE DZIEKI dla klubowicza Maciek78, ktory na moja prosbe obejrzal samochodzik czy warto jest turlac sie 2000km aby go kupic.Nie mylil sie,Warto bylo.Autko jest zadbane, ladnie jezdzi, wszystko ok ogolnie.Teraz moze troche o wyposazeniu.Myslalem ze jak na wersje SRi bedzie lepiej wyposazone ale przymknalem na to oko.I tak:

- centralny zamek

- wspomaganie kierownicy

- poduszka powietrzna x2

- alarm + immobilaizer

- klimatyzacja

- fotele kubelkowe

- halogeny

- ABS

- alufelgi 15"

Teraz kilka zdjec:

Resizeof102_0966.jpg

Resizeof100_0958.jpg

Resizeof100_0953.jpg

Resizeof100_0952.jpg

Resizeof100_0951.jpg

b1c146b5.jpg

Zdjecia jeszcze na numerach rzeszowskich, ale juz sa blachy lubelskie.To by bylo chyba na tyle, teraz czekam tylko ok.3 tygodni na dowod rej. i zabieram autko tutaj do UK :D

Cena jaka dalem za auto to 16700 zl.Nie wiem czy to duzo czy malo ale jestem zadowolony.Lakier jest orginalny (potwierdzaja to lekkie zluszczenia lakieru bezbarwnego).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna Primerka, i do tego jeszcze SRi ;) Pogratulować, oby jak najdłużej bezawaryjnie służyła ;) Trafiły Ci się nawet piękne OZ Polaris :)

 

Ja tylko zmieniłbym ten czerwony kolor podświetlenia zegarów. Zbyt agresywny jak dla mnie, ale to już Twoja decyzja ;)

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zmieniłbym ten czerwony kolor podświetlenia zegarów. Zbyt agresywny jak dla mnie, ale to już Twoja decyzja

 

hehe, wlasnie to najbardziej podoba mi sie w tych zegarach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zmieniłbym ten czerwony kolor podświetlenia zegarów. Zbyt agresywny jak dla mnie, ale to już Twoja decyzja

 

hehe, wlasnie to najbardziej podoba mi sie w tych zegarach :D

i mnie też osobiści podobają się takie zegary na czerwono fajnie to wyglada szerokiej drogi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak historia auta, sprowadzany czy z salonu?

zostal sprowadzony w zeszlym roku z Niemiec.Typo twierdzi ze jak go kupowal to na szybie bylo pelno winetek, mozna z tego sadzic ze auto latalo po trasie duzo.

taki maly OT:

silnik zalany jest Shell Helix Racing 10W/60 full synthetic. Z tego co sie dowiedzialem to za ostry (na sahare pasuje) jest ten olej na warunki polskie. Polecaja mi zalac 5W/40. Jak myslicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primavera

congratz :).

 

silnik zalany jest Shell Helix Racing 10W/60 full synthetic. Z tego co sie dowiedzialem to za ostry (na sahare pasuje) jest ten olej na warunki polskie.

 

co to znaczy za ostry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

congratz :).

 

silnik zalany jest Shell Helix Racing 10W/60 full synthetic. Z tego co sie dowiedzialem to za ostry (na sahare pasuje) jest ten olej na warunki polskie.

 

co to znaczy za ostry?

 

mialem na mysli ze z takimi parametrami to ten olej nadaje sie bardziej do krajow gdzie upaly siegaja 40 st.albo i wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Najpierw gratki za zakup niech się kręci,a co do oleju jeśli na takim jeżdził w Niemczech,a klimat taki sam to po co zmieniac? A co do podświetlenia mam identyko i jest super :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczna Primierka !! czarna !! fadne alusy !! fajnie wygladaja zegary na czerwono !!

 

udany zakup !!

 

zeby teraz dlugo i bezawaryjnie słuzyła

 

 

Witam zgadzam sie z ta wypowiedzia, zajefajna furkie, a aluski nadaja mu COOL wygladu.

Udany zakup i

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tansze sa ale tym nissanem bede jezdzil PL - UK, poza tym nie wiem ile tu bede jeszcze siedzial.Problemow z jazda nie bedzie bo juz kolegi samochodem probowalem wiec bez problemu sie pomyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka spoko, napewno fajnie też pomyka .

Nie wiem jak bo też zamieściłbym swoje zdjęcia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...