Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serena wyciek


Gość andrzejhary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzejhary

Witam na tym forum to mój pierwszy post :grin:

Mianowicie zakupiłem Nissana Serenę i zauważyłem że znaczy teren , myślalem że to olej cieknie ale na kanale zobaczyłem że to inna ciecz kapie w miejscu gdzie silnik łączy się ze skrzynią biegów .Co to może być płyn chłodniczy a może płyn od wspomagania sprzęgła? :shock: Może ktoś miał podobny problem, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej serenie tez leci ,z tego co zaobserwowałem to chyba bedzie z silnika,bo dzieje sie to jakieś 3-4 tyś przed wymianą oleju.

Po wymianie jest dobrze,no i morze troch ze skrzyni biegó bo z raz na rok musze 2 setki dolać

Płyn wspomagania sprzęgła raczej odpada bo wysprzęglik jest na zewnątrz skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzejhary

Też myślałem że to olej silnikowy ale chyba odpada bo olej jest czarny a ta ciecz jest w miarę jasna i niezbyt lepka, może gdzieś z układu chłodzenia ale w tym miejscu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że to olej silnikowy ale chyba odpada bo olej jest czarny a ta ciecz jest w miarę jasna i niezbyt lepka, może gdzieś z układu chłodzenia ale w tym miejscu? :roll:

no właśnie :shock:

napisz jaki Masz silnik

amoze masz skrzynie jakims syntetykiem zalaną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzejhary

Motor 2.0 Diesel.

Ale pojadę do mechaniora nich sprawdzi co i jaki poziom oleju w skrzyni.

A jeszcze jedno czy jest jakiś sposób na wyjący most bo w granicach 90-100km/h się dosyć daje we znaki , dosyć głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość forhend

najprawdopodobniej cieknie ci ze skrzyni biegów ,ja wczoraj zauważyłem wycuek i w związku z tym mam pytanie:nie zna ktos symbolu zimeringu na koncu skrzyni biegów ?tam gdzie wchodzi wał do skrzyni?serena 1.6 1993 rp.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gczort

witam mam zamiar kupic serene 1.6 z września 1999 i tu moje pytanie: czy te auta mają jakomś poważną wade bo piszecie ze tu i tam coś wam wycieka. czy to ma związek z przebiegiem ta kturą sobie upatrzyłem ma za sobą 132tys. z góry dziękuje za rady. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forhend

nie ma wad :)to co wychodzi to czasem kazde auto tak ma,w moim przypadku 2 razy musiałem wymienic krzyzak na wal,a tak dalej jest w porządku,mam ją 2 lata i przejechałem 50 tys.km.

 

[ Dodano: Pią 05 Maj, 2006 08:44 ]

mam już wymiary tego uszczelniacza,podaje go 50-35-11moze komus sie przyda,jak widze ludzie tu niezbyt skorzy do pomocy są:)jak wie to zachowa to dla siebie:) :roll: pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...