Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTi juz nie Anonse :)


Gość Sami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no, tylko tak przymierzalismy, ale sami mówił ze nie pasuje :)

pozostało założenie jednej podpory z którą były problemy,

mam nadzieje ze w toruniu juz autko pojedzie

dzieki sami ze mogłem cos pomóc :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, tylko tak przymierzalismy, ale sami mówił ze nie pasuje :)

pozostało założenie jednej podpory z którą były problemy,

mam nadzieje ze w toruniu juz autko pojedzie

dzieki sami ze mogłem cos pomóc :wink:

pzdr

 

czemu usunołeś poprzedniego posta :roll:

bedzie dmuchało czy jednak N/A :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez stresu panowie :) przed pruszczem mielismy problem z podpora walu, niestety mielismy za dobry klucz dynamometryczny. Projekt bedzie ladnie opisany jak odpali wreszcie!! Na torun powinno byc ok, chociaz jeszcze nie wszystko bedzie pewnie dopiete tak, jakbym chcial... Dzieki w tym miejscu dla Kiviego, ktory ogarnal sprawe glowicy (do2.30 w nocy), oraz dla GRE i masy innych ziomkow nieznanych akurat na tym forum (Kubus, Azhrael i duzo innych). Bez was nie dalbym rady :)

 

[ Dodano: Wto 29 Sie, 2006 ]

Gruz odpalil, dziala strasznie nierowno na wolnych ale to sie wystroi. Jest tylko jeden problem... przez nasza kochana poczte polska nie mam alternatora!! i to jest duzy problem, juz niedlugo Torun, a ja nie wiem czy pojade!! Dlatego mam prosbe... czy ktorys z klubowiczow moglby mi uzyczyc na kilka dni alternator?? razem z jego mocowaniem?? albo sprzedac... bo ja juz nie wierze, ze ta paczka do mnie dojdzie, od 2 tygodni idzie priorytetem... :(

 

[ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 ]

auto dziala :) wbrew wszystkiemu i wszystkim :) dziala i to szybko dziala :) do zobaczenia w Toruniu!!

 

[ Dodano: Nie 10 Wrz, 2006 ]

no i d*pa, nadal 14,6 grrrr, do bemowa nie jade, nie ma sensu. Przez zime duuuuzo planow, na wiosne mam nadzieje ze wreszcie okaze sie, ze mody poprawiaja osiagi SR20 zamiast je pogarszac.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jakaś magiczna barjera te 14,6XXX...

Fajnie by było jakbyś shamował auto, można by było porównać je do mojego - w końcu bardzo podobny stage mieliśmy (poza wydechem) i w tej samej firmie główki robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istotny jest moment i jego przebieg chciałbym je poprostu porównać i zobaczyć co można u Ciebie poprawić porównująć nasze silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hmm a wiec some nows - z autem nic sie nie dzieje, nadal brak alternatora, polaczenie pocztowe z warszawy do Gdyni chyba nie istnieje. no ale nic...

w kazdym razie, w przyszlym tygodniu wchodzi wydeszek 2,5 cala od plecionki do konca, narazie kolektor jeszcze seria... ale juz niedlugo :) w przyszlym tygodniu okaze sie tez, co bedzie sie dzialo z autem daej, byc moze pojdzie na sprzedaz, czas na cos szybszego :)

 

[ Dodano: Pon 30 Paź, 2006 ]

jak popatrzycie wyzej to znajdziecie moj post z 29 sierpnia :) gdzie sie stresuje, ze paczka z alternatorem idzie juz 2 tygodnie... smiechu warte :D listopad za pasem, a paczki dalej nie ma :) Ale juz nowy alternator kupuje jutro prawdopodobnie (Dzieki Kivi). I zobaczymy. W sumie to temat mozna juz zamknac... auto zima i w przyszlym roku prawdopodobnie nie bedzie jezdzic.

 

Pozdro!!

 

[ Dodano: Pią 01 Gru, 2006 19:53 ]

autko na sprzedaz http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=146870005 jakby ktos mial jakies SR20DE albo DET i nie wiedzial co z nim zrobic to polecam wlozyc w ta bude :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Xzandafer

Auto z tego co wiem, nie jest na sprzedaż -nawet w samej budzie... Chyba, że ktoś zaoferuje godziwą cenę za całość. Ale to może niech sam kierownik tego auta się wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

noooo to juz sie plany zmienily. Auto zostaje chwilowo, chyba, ze ktos bardz bardzo bezdie chcial mnie go pozbawic :) plany - regulowane kolka co by walki wystroic, profi kolektor i wydeszek wreszcie (moze nawet mi nie beda juz zabierali dowod rej za glosny wydech:P ) no i lekka klapa + maska. Jak z tym zestawem nie zejde ponizej 14.2 to go spale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

troche mnie tutaj nie bylo, ale wracam :)

 

Co do planow - kolektor lezy na urzedzie celnym, wiec powinien byc za jakis tydzien. Kolka juz leca z USA. Wtryski wieksze - kupione. Pompa Walbro 190 czy tam 200 - w trakcie kupowania. i wtedy skonczy mi sie kasa i nie wystarczy na wydech 2,5'' :P bede informowal na biezaco, pozdro :)

 

 

ah i jeszcze jedno - nr startowy na bemowo - 25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grrrr :/ kolektor lezy juz od miesiaca chyba na urzedzie, dzwonilem jak tylko przyszedl "tak, oczywiscie, wysylamy przed swietami". Dzwonie wczoraj - "wie pan, jest problem..."

Chca mi naliczyc clo :/ ale juz znalazlem wyjscie z problemu, mam nadzieje, ze za tydzien bedzie wreszcie u mnie i do bemowa zdaze z wydechem.

 

Kolka regulowane juz siedza... narazie ustawione na serie, przed bemowem strojenie walkow i SMT6 by Coobcio.

 

No i zobaczymy jak pojedzie... jedyny problem to troszke juz lysawe opony wiec z trakcja moze byc problem, no i rozne tam takie pierdolki typu mocno zmeczona poducha silnika tylna. Ale to juz drobnostki :)

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba te: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISSAN-SR20...1QQcmdZViewItem

mieliśmy brać dwa komplety ich... :D

 

Ps. tylną poduchę pełną najlepiej wykonać.

Pss. jaką firmą były wysyłane graty do Ciebie, jak ci mają naliczyć cło to od jakiej wartości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i good, bez hamowni tylko nie waż się nimi kręcić... :D

Szkoda że tłoków nie masz podfrezowanych bo bardzo zawęzi to możliwości manipulacyjne przy splanowanym łepku, nie radził bym kręcić więcej jak +/- 5 stopni w te lub we wte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm no widzisz o tym nie pomyslalem - walki juz przestawione wstepnie i to wcale nie o 5 stopni.. tym bardziej, ze juz wczesniej mialem przesuniety dolotowy o jeden zabek, czyli na okolo okolo 20stopni :P

 

Autko dziala lepiej, 14,4 na bemowie.. ale to jeszcze nie to. Z dobrymi oponami zejde do 14,2 bo trakcji tak jakby nie bylo, ale to nie wystarczy.. jesli znajda sie fundusze do bialej wskoczy nowe sprzeglo, trzeba bedzie tez lekko zmodyfikowac dwururke i poprawic kolektor. Pozniej strojenie na hamowni i mam nadzieje, ze zlamie 14 :)

 

Jesli tak sie stanie, auto idzie na sprzedaz :) ostatecznie i nieodwolalnie :)

 

[ Dodano: Sob 05 Maj, 2007 14:16 ]

no i autko idzie na sprzedaz juz teraz - dopoki nie znajdzie sie kupiec, bede caly czas przy nim dzialal i modowal. ale juz raczej delikatnie i drobnostki.

 

Zainteresowani na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jeszcze nie wiem.. chcialbym turbo RWD, zobaczymy, czy nissan robil cos interesujacego w moim przedziale cenowym :P

 

A ostatnie newsy - bylem dzisiaj na hamowni.. musze powiedziec, ze mialem nadzieje na taki wynik, ale kompletnie w niego nie wierzylem, dlatego sie milo zaskoczylem :) a wyplulo 183 konie przy 6500 obrotach i 209Nm przy 6tys, z czego prawie max jest dostepny miedzy 3 a 7 tys :D Jak tylko zeskanuje wykres to wrzuce :)

 

Chcialem jeszcze napisac, ze to nie jest moje ostatnie slowo w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zobaczylem te wyniki na gadu to bylem w ciezkim szoku. myslalem ze troche mniej mi brakuje :P a dla n/a to przepasc nie wspominajac o roznicach w masie. szczerze gratuluje i podziwiam.

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde piękny wynik. gratuluje :) czyżby najmocniejszy sr20 w Polsce? ponad 200niutów :galy:

 

[ Dodano: Nie 13 Maj, 2007 13:33 ]

PS. jak masz ustawione fazy rozrządu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Chyba Kivi ma mocniejszego troszke ;)

 

rozrzad mocno przyspieszony dolot i lekko opozniony wydech, nie pamietam dokladnie, jak bede zdejmowal pokrywe to popatrze i dam znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...