Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTi juz nie Anonse :)


Gość Sami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yhym i rozumiem ze dziala to na zasadzie plug & play czyli poprostu wymieniam i juz ? :)

i ze pasuje tez bez koniecznosci przerabiania wtyczki?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym i rozumiem ze dziala to na zasadzie plug & play czyli poprostu wymieniam i juz ? :)

i ze pasuje tez bez koniecznosci przerabiania wtyczki?

pzdr

 

musisz przerabiać wtyczkę i wystroić to Świnką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzieki, tak myslalem ze cos by to za latwe bylo ;)

pzdr

 

[ Dodano: Nie 09 Mar, 2008 20:04 ]

dzis po ciezkich bojach droga eliminacji udalo sie najprawopodobniej (bo musze to sprawdzic jeszcze na kompletnie zimnym silniku) usunac nekajacy mnie od dluzszego czasu problem falowania obrotow i gasniecia silnika w sunnym na luzie. dzieki pomocy mojego brata po wyczyszczeniu przepustnicy autko wreszcie zaczelo trzymac obroty rowno, pali od kopa (bez gazu) no i ogolnie wydaje sie ze wszystko jest wporzadku :D zastanawiam sie tylko bo od kiedy przepustnica jest czysta na wolnych obrotach ma ok 1500 rpm i troche mu spadaja do 1100 rpm jak silnik sie nagrzeje i nie wiem czy jest wogole sens robienia czegos z tym a jesli tak to jak ? :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

pięknie :) Ciekwe co z tego wyjdzie, moim skromnym zdaniem fajnym uzupełnieniem tego by była zmiana tych CAt Camsów na np. to co siedzi u mnie czyli Brian Crower 264, z dupnym wydechem i po bardzo powieszchownym strojeniu wyszło mi coś takiego:

230.jpg

Do tego dodam że wolne obroty masz stabilne i już przy 2500obr.min masz tyle Nm co seryjne zdrowe N14 GTi w Maksie (4800obr.min) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio, powiem Ci ze na tych CatCamsach po zalozeniu sprezynek i talerzykow przestal chodzic jak mlockarnia i zaczal pracowac jak seria... :o wiec cicho i rowno :). teraz tylko czekamy na termin na hamowni i auto jedzie na finalne (mam nadzieje) strojenie :)

a Twoj wykres juz widzialem ale Ty to masz jakas hybryde to sie nie liczy :P:D;) (zarcik)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...