Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MAXIMA WIELKIEGOWACA


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5X114,3 x 66mm - czy to jest twój rostaw śrób i średnica montarzowa piasty ?

 

no dokladnie kuba.

tylko zastanawiam sie tez nad dystansami na tyl 15mm.

juz teraz trochu dziwnie wyglada a co dopiero jak jeszcze przod odsadze.

pogadamy na gg kuba. bed ok twojej 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przód ma szerszy rostaw jak tył o 20mm a jak dołozyłem dystanse to o różnica wynosi już 30mm.

Teraz żeby optycznie to się wyrównało zakupiłem dystanse 17mm na stronę które powędrują na tył.

 

U Siebie też możesz coś podobnego zrobić tylko uwaga żeby opona o nadkole nie tarła przy takim odsadzeniu tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda nad tym pracowal. chce najpierw zalozyc nowe zaciski. puzniej bede kombinowal z tylem

 

[ Dodano: Nie 23 Kwi, 2006 ]

cholera. ale znajsc zaklad tokarski w chicago graniczy z cudem.

qr** a ja musze tarcze stoczyc. f*ck

 

[ Dodano: Wto 25 Kwi, 2006 ]

wczoraj w koncu dostalem tarcze i klocki.

 

11412433233-thumb.jpg

 

11412424229-thumb.jpg

 

jak dobrze pojdzie to dzis kupie dystanse i w koncu stocze tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Wacu ładnie zapodajesz... prawidłowa koncepcja!!!! W parze z mocą musi iść i bezpieczeństwo... (droga hamowania z tych 300km/h które już niedługo będziesz osiągał)

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymiarka juz byla tych klockow ,,,,pasuja .... :?: :wink:

 

klocki pasuja idealnie. kupilem oryginalne nissana :D

 

tarcze oddalem do toczenie. jutro sa do odebrania, mam tez dystanse. ale qr** nie znalazlem 5mm ani 6. dorwalme 7mm. jeszcze jutro poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zapodaj dystanse jak najcienszye - tylko żeby felga nie tarła o zacisk bo w przeciwnym wypadku będizesz musiał rozciągać nadkola żeby opony nie wystawały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo za toczenie bierze 10$/szt nie wazne co. tak wiec nie bardzo oplaca mi sie staczac 7mm dystansow na mniejsze. jeszcze odwiedze pare sklepow dzis i poszukam.

 

a co do tokarza to mowielm ze sk***iel siedzi pare krokow ode mnie. na nogach 5 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse 5 czy tam 7mm to jeden chu... różnicy nie będzie widać i czuć. Montuj tak jak jest.

 

i tak zrobie.

dzis bede sie z tym bawil. oby szpilki byly ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alem sie nafakowal .

j**ane szpilki za krotkie, zjezdzilem ok 10 sklepow i ni h*ja maja. wqrwilem sie i wrocielm do domu. wyjebalme dystanse przymierzam i pasuje qrwaa, a jak jak glupi jezdzilem ja pier**le, jak ja to mierzylem ostatnio. moze wiekszy rozmiar tarczy i jej zle ulozenie mnie zmylilo. teraz moge jutro spokojnie wszystko zalozyc i oddac dystanse do sklepu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fak to jakief porządne felgi musiz miec :)

u mnie do felg 15" wymagane są dystanse 16mm, do elg 16" dystanse 5mm - żeby mi felga nei tarla o zacisk, a byc moze na felga 17" wogle bez dystansow by to dzialalo bez ocierania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fak to jakief porządne felgi musiz miec :)

u mnie do felg 15" wymagane są dystanse 16mm, do elg 16" dystanse 5mm - żeby mi felga nei tarla o zacisk, a byc moze na felga 17" wogle bez dystansow by to dzialalo bez ocierania :D

 

wyglada to tak ze odstep pomiedzy zaciskiem a felga jest ok 1.5mm (moze troche mniej), mam nadzieje ze to wystarczy

 

U P D A T E :

 

zaciski juz siedza przykrecone, wszystko podpiete (jednak nie odpowietrzony system jak nalezy). wczoraj byla jazda probna i oczywiscie nie obylo sie bez niespodzianki. otoz krawedz klocka charuje o tarcze. dzis musze wyjac klocki i je przypilowac.

wkrotce umieszcze foty i pokaze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwne. może tarcze przetoczyć żeby miala mniejszą srednice przy piascie ew. podpilować klocek.

Ps. jak zmniejszyleś średnice tarcz to czy nie jest ona za mała tzn. czy klocek nie wychodzi od góry poza nią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwne. może tarcze przetoczyć żeby miala mniejszą srednice przy piascie ew. podpilować klocek.

Ps. jak zmniejszyleś średnice tarcz to czy nie jest ona za mała tzn. czy klocek nie wychodzi od góry poza nią ?

 

wlasnei wychodzi ok 1mm moze 1.5mm

czy to w czyms szkodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 a 1,5 mm to juz sporo jezeli chodzi o zebranie z tarczy - moze to oslabic jej konstrukcje, przy toczeniu jej o 1mm to wychodzi żę scianke zwęrzysz o 0,5mm - wiec nie powinno to jej oslabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie sie to prezentuje ,,,,,,teraz zmiezyc droge hamowania ,,,na mokrym i na suchym.. :wink:

 

na mokrym nie ma co. abs sie zalacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...