Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MAXIMA WIELKIEGOWACA


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe jutro wyśle je do CIebie, nie wiem tylko czy jak wysyłam paczki do stanów z USA to czy mam wypełnić ten standardowy druczek Zółto-Niebieski czy jakiś inny :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak wiec wczoraj doszedl moj SMT6. jednakze postanowilem go nie zakladac do czasu kiedy zrobie emisje spalin

a co ma założenie SMT do emisji spalin? z samego założenia nie zmieni sie skład mieszanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj wacek nie pier**l, pomiar emisi spalin dokonuje się dla częściowego uchylenia przepustnicy gazu, pozycje GAZ do deski możesz sobie Tuningować :)

 

Ps. Wysłałem pake 30 listopada to kurcze w 9 dni dochodziła, NICE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj wacek nie pier**l, pomiar emisi spalin dokonuje się dla częściowego uchylenia przepustnicy gazu, pozycje GAZ do deski możesz sobie Tuningować :)

 

Ps. Wysłałem pake 30 listopada to kurcze w 9 dni dochodziła, NICE :D

 

o gazy sie nie martwie. jak bym sie nimi przejmowal to zostawilbym katy.

boje sie ze mi CEL wyskoczy i nie zdaze opanowac sytuacji przed testem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ponizej 5 nie ma szans.

ale w koncu wziolem sie troche za robote.

 

przykrecony do kolektora specjalny adapter abym mogl uzyc swojej starej przepustnicy

DSC01950.jpg

 

a tu dwie foteczki dolnego kolektora z uszczelkami. jak widac jest troche materialu do zebrania. takj wiec porting czas zaczac :D

DSC01951.jpg

DSC01952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek ...na drugi raz jak cos to mozesz do mnie przywiez( widze ze blisko mieszkasz :) ) to Ci na maszynie roztocze otwory i pozniej sobie tylko przypoleryjesz papierkiem :)

Widze Michal, ze ze swojej Maximki chcesz wycisnac ile sie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dzis byla proba montazu alu kolka pasowego. lipa

srednica odtoru jest za mala i nie nachodzi na wal :(:

na tokarke mi sie nie oplaca wrzucac bo to nie warte az tyle aby sie z tym tak piescic jak z d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...