Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Manual na miejsce automata


Gość erikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak byś mogł, napisz co masz i zcego CI brakuje.

 

Kuba lista jest na 3 stronie tego tematu. to co mam kupione badz zamowione jest na czerwono.

dodam tylko ze nie musze zmieniac pedalu hamulca, i tak go nigdzie nie moge kupic a dilerowi nie bede w lape pchal. przytne go aby byl wezszy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wacu... kiedy w końcu będziesz miał tak...

 

skr001.jpg

 

Dobrze że powoli czas na zimówki bo te letnie już mi sie skończyły :D

 

juz niedlugo. co chwila wychodzi ze musze dokupic jakies srubki i inne pipki. z grubszych gratow to brakuje mi jeszcze poloski i oleju do skrzyni :D

mysle ze na przelmie grudnia stucznia cos bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to czas najwyższy pokazać ameryce kto na drodze rządzi :twisted: Ale niestety, wszystko kosztuje, więc powoli, powoli i nastąpi przemiana.

Liczyłeś może (napewno liczyłeś) ile bedą Cie kosztowały wszystkie graty :?: no razem z olejem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to czas najwyższy pokazać ameryce kto na drodze rządzi :twisted: Ale niestety, wszystko kosztuje, więc powoli, powoli i nastąpi przemiana.

Liczyłeś może (napewno liczyłeś) ile bedą Cie kosztowały wszystkie graty :?: no razem z olejem :wink:

 

nie chce sie zalamywac.

podlicze wszystko jak bedzie zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie zalamywac.

podlicze wszystko jak bedzie zamontowane

Tak chciałem sie orientacyjnie dowiedzieć, wiesz...koszt rzędu....

co by mieć jakieś pojęcie :wink:

niechce porównywać do swojej przebudowy (1600 pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze sama skrzynie i poloske od strony kierowcy dalem 750$

 

a najbardziej mnie wqrwia ze niektore czesci dostepne tylko u dilera, np,. sruby mocujace kolo zamachowe na wale, potrzeba 8 sztuk a jedna piz*a kosztuje 9$ :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mało... no ale bedziesz miał nowe graty...

Tak z ciekawości też zapytam... jakby wyglądała sprawa przekładki z np. rozbitka... patrzyłeś coś w tym temacie ?

Wiem że chcesz nowe i już, ale czy sie rozglądałeś, jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacu - na szrot uciekaj znajdz maxime dobrze bita w tyl kup cala za $1000 i przez weekend zrobisz swap :)

 

holera jezdzilem juz.

a najlepsze jest to ze dzionkarnie tez szukaja maxim, jakos dobrze cie trymaja te auta i ich na zlom nikt nie oddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis z Wojtiem zamontowalismy pedal sprzegla wraz z glownym cylinderkiem.

 

 

ciezko zarobiony wojtek, szukal dziurki tak na marginesie :wink:

28522175039.jpg

 

tutaj przyszly "domek" glownego cylinderka

28522184217.jpg

 

a tu sam cylinderek

28522185522.jpg

 

a to jzu po zamontowaniu cylinderka wraz z calym pedalem

28522190716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem - Męsko !

BRavo dajesz stary dajesz jeszcze w tym roku mam nadzieje ze plan zostanie ukończony.

 

po poloske z przegubami wal na szrot i raz dwa kończ ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to bedzie ci się to kręcić jak szlifierka :D

JAk się dobrze sprawdzi u CIebie to moze ja wezme się za odchudzanie swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skusilem sie na nie bo cena niezla, jdnakze poczytalem troche na ten temat i jest tak ze ono nie dodaje ani jednego konia tylko "uwalnia" pare konikow redukujac opory wlasne silnika, moze sie jeszcze skusze na alu kolo pasowe za 70$ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Panowie a jak wygląda przekładka 2.0 na 3.0 czy to jest warte zachodu? Bo mi się tak bździ ostatno w głowie.

 

hmm to moze juz osobny temat.

jednakze jak masz kase to wszystko jest mozliwe, a juz najlepiej wsadzic 3.5 od maximy badz altimy. nie zadne silniki z auta RWD bo tam jest silnik zupelnie inaczej wywazony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest taki mam za nie dużą kasę A32 3.0 w Angielskiej wersji, tylko ból bo automat. Jaka jest szansa przełożyć 3.0 a zostawić mojego manuala. Bo przeszczepić komplet to żaden problem. Może by mnie ktoś poratował linkiem do takiej fajnej strony po rosyjsku z częściami do Maximy. Kiedyś to tu było na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem trochu o prdekladaniu silnika 3.5 do maximy 3.0.

jest troche roboty, ale jak masz wszystkie czesci to 2 moze 4 dni i autko bedzie mialo nowy silnik. przy odrobinie szczescia moze uda sie nie przekladac kabli i komputera, jednakze trzeba sie liczyc ze lampka check engine sie zapali i nie bedzie ja tak latwo zgasic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...