Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakiej firmy wybrać tłumik?


Gość jaroslav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony w praktyce sposób na czyszczenie zaśniedziałej końcówki?

 

Również polecam tę pastę. Kosztuje coś ok 8 zeta a jest w stanie doczyścić nawet powżeraną smołę z chromowanego tłumika (ulter), który nie był czyszczony całą jesień i zimę. Na wiosnę wyczyściłem cały tłumik tą pastą i wyglądał jak nowy.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

znalazlem cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item377720279_tlumi..._prosta_80.html

i mam pytanko, czy ktos mial doswiadczenia z tymi wydechami i czy dluzsza jazda nie bedzie meczaca (chodzi mi o lekki bas)? (cos mam problemy z Polskimi znakami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

ja bym chyba kupil z asmeta.

Kolega tam pracuje (chyba projektuje maszyny do produkcji tłumików) i z tego co wiem maja nowoczesna technologie i dobrej jakości materiały. Najlepiej kupic taki jak wysyłają na eksport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy motocykliści polecili mi sklep na Kilinskiego 112 i druga filia na Pomorskiej 93/95 w Łodzi

kupował ktoś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość lukas3112

koledzy pragne podzielic sie z wami wiedza zdobyta na moim przykladzie.Mamwydech koncowy(tzw ala mugen) firmy KM wylot 100mm i stwierdzam ze do primerki lepiej tego nie montowac bo wyje bardzo glosno,dopiero po 4000 obrotow sie ucisza fajnie jak jedziesz po miescie ale w trasie dopiero powyzej 150kmh sie uspokaja,zmienie na standard plus ladna koncoweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Nawiazujac do starego tematu...kres zycia mojego remusa dobiegl konca...chce (albo juz musze)zamontowac cos nowego. Z tego co pisal kolega Coobcio kiedys (osobiscie go podziwiam bo niezle potrafi dlubnac auto) najlepiej sprawuje sie wolny przelotowy wydech srednicy 52-63mm. Otoz teraz kiedy mam koncowy dziurawy nie rozumiem jak moze sie sprawowac przelotowka jesli ja ja tak jakby mam teraz. Dziura w moim tlumiku napewno zmniejsza cisnienie spalin( w stosunku do ssania powietrza)...

Chce miec sportowy tlumiczek ale nie chce miec potem problemu ze auto nie ma dawnej mocy. W przyszlosci takze chce zrobic stozek na dobrym dolocie.

 

Prosilbym o info czy ktos z was ma i jaki tlumik koncowy do p10 SR20Di benzyna.

 

z gory dzieki

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja miałem u siebie w almerze gti komplet z PROEX - na nz popularne; teraz kupiłem a raczej dostałem P11 i już jestem po montażu końcowego z tej firmy i jest ok. W almerze po 8 miechach poszczególne tłumiki bez śladów zużycia a auto użytkowane intensywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie potrzebuję pomocy, wywaliłem kata na taki zamiennik tłumik, wożę samochodem dzieciaka i zrobiło się głośniej. Z racji wymiany rury i tłumika końcowego, czy ktoś doradzi czy do GA16DE Hatchback podejdzie zamiast standardowego zestawu:

http://pamaku.pl/produkt-Tłumiki_Nissan_Primera_P11_(1996-2000)_1.6i__,15.402+_15.238_+_15.235_Zamiennik_katalizatora+_tłumik_,10859.html

Czy mogę zamienić na taki:

http://pamaku.pl/produkt-Tłumiki_Nissan_Primera_P11_(1996-2000)_2.0i_16V__,15.402_+_15.400_+_15.237_Zamiennik_katalizatora_+_tłumik_,10864.html

Na rurze jest dodatkowy tłumik a końcowy ma dłuższą puchę, więc powinno być ciszej?
Doradzi ktoś, może ktoś taki montował do 1,6 Hatchback'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odradzam WALKERA wytrzymał nie wiem 2.5 roku ale jak!!!! to pasowałoby dać foto- masakra u góry cały zjedzony co ciekawe u dołu ok

Teraz dałem BOSAL na dole ma dziurkę czy to fabryczna zwracał ktoś uwagę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...