Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić TINO? Zapytaj tu i tylko tutaj


Gość VG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martinlew87

Witam

mam do kupienia taki oto model http://olx.pl/oferta/nissan-almera-tino-1-8-b-g-sekwencja-zarejestrowany-CID5-IDfHr2X.html#7cea146c57;promoted zastanawiam się czy to dobry wybór ? martwi mnie to branie oleju , przebieg spory ale znajomy jeździł nim i mówi że wszystko spoko. to ma być mój 1 samchód więc pytam o rade  :) cena 6100 i zimowe opony

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Zdecydowałem się na zakup Tino 2003r, 1.8 benzyna, co okazuje się nie jest prostym zadaniem. Pytam wszem i wobec czy ktoś z forumowiczów ma aktualnie do sprzedania tegoż Nissana?

Pozdrowienia.

 

EDIT: Nieaktualne. Właśnie nabyłem pierwszego nissana w karierze :)

Edytowane przez volteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam. Mam okazję kupić tino 2003 2.2 dci 136km przebieg 250. Gościu tylko mnie uprzedza że po postoju długim lub po odpaleniu ma drugi dzień, trzeba przytrzymwc na wyszych obrotach chwile bo gaśnie. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Cześć ! Mam mały problem. Przymierzam się do kupna Nissana Almery Tino z silnikiem 1.8, 114km, jak ze wszystkim są dobre i złe opinie. Czytałam artykuły dotyczące usterek związanych z czujnikiem położenia wału korbowego i łańcuchem rozrządu oraz, że auto z takim silnikiem pobiera sporo oleju. Nie chciałabym wpakować się w samochód, który zaraz mi padnie i będzie wymagał dużej kosztownej naprawy ponieważ na to mnie najzwyczajniej nie stać w chwili obecnej. Czy może ktoś doradzić i powiedzieć, czy te silniki są rzeczywiście takie tragiczne jak je opisują ? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Tino 1,8 z 2005 roku w listopadzie 2016 i od tamtej pory oprócz wymiany oleju i filtrów i czyszczenia klimatyzacji nie wiecej nie robiłem. Dla rodziny 2+2 samochodzik w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dzień dobry. 

Żona znalazła Tino https://allegro.pl/ogloszenie/nissan-almera-tino-1-8-bardzo-zadbany-8380616183?

W tym wypadku sprzedający zgodził się na 4600 z darmową dostawa pod dom lawetą. 

Na pewno chcemy benzynę. 

Na pewno Tino ale nie wiem czy nie warto szukać młodszego od tego? 

Czym się kierować w wyborze? 

Nie jestem znawcą motoryzacji. Przedział 5000-6000pln

Czy warto kupować roczniki 2000?

Dlaczego wszystkie oferty tego rocznika maja o wiele niższe przebiegi od tych które są młodsze? 

Nie zależy mi na nowościach komputerach choć przyznam szczerze że lubię design. Musi być ładne, jasne przestrzenne wnętrze. To znalazłem w tince. Jednak teraz który rocznik? Lepiej starszy a mniejszy przebieg czy z większym przebiegiem a młodszy rocznik? 

Lepiej z komisu od handlarza czy osoby prywatnej która zna od podszewki historie auta? 

Edytowane przez Wojtek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...