Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CZARNA szczała nx1600


Gość lukasz_lublin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz_lublin

Juz wszystko siedzi na swoim miejscu.

Kolektor wydechowy ładne wyglada na swoim miejscu :D

Poza miłymi odczuciami podczas przyspeszana to jeszcze sie mi troche wyciszyło autko :D

Okazało sie ze stary kolektor miał pęknięcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz_lublin

Ku***** dzisiaj dostałem strzała w dupsko :/ i mam trochę zamięte kilka elementów, koleś ma ubezpieczenie w HDI Samopomoc czy cos takieg :/ robią jakieś problemy?

Kurcze :/ szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Kobieta miała stłuczke z kolesiem co miał auto ubezpieczone w HDI i nie robili kłopotów. Za wgięty 1 przedni błotnik (bez uszkodzenia listwy i kierunku na nim) w Hondzie Civic z 1991 tzw. Żelasko zapłacili nam 900pln a sam błotnik orginał kosztował mnie 130 z przesyłką z allegro z jakiegoś auta przyprowadzonego z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz_lublin

Reanimacja nie potrzebna, pacjen zyje i czuje sie niezle, szkody sa niewielkie dzieki +temp. inaczej tylny zderzak rozpadł by sie a tak jest po wyginany tylko, listwa pod klapa z znaczkiem 100nx wgięra i pas pod zderzakiem wgięty, rejstracja sie zmasakrowala i podslietlenie tablicy padło.

Na strojenie mam nadzieje dojade bez przygód, jak wróce do Lublina w środe to musze sie sprawe wziasc i kase odebrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

z tą ubezpieczalnią można się targować. Poza tym możesz wstawić auto do sewrwisu nissana i naprawiać na nowych częściach jeśli chcesz. Albo przynajmniej im zagrozić że tak zrobisz. Jeśli podparte to będzie rachunkami - muszą wypłacić 100% kwoty :D Czyli mozesz wybrac opcję "na rachunki" i "bezgotówkowo" i powiedzieć ze dajesz auto do serwisu - bo to Ci się obligatoryjnie należy. Chyba że uznali szkodę całkowitą.

Masz się o co targować, przeważnie HDI próbuje dac połowę ceny netto za częsci i dość niskie stawki za robociznę, jesli wybierzesz opcję "kosztorys" i "naprawa we własnym zakresie".

 

Przy okazji: ten błąd w tytule to celowy? bo troszke razi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

A tak jak już o tym to CZATNA też zamierzone :?:

 

Ja na Twoim miejscu oddałbym samochód do ASO i niech Oni to zrobią albo jak pisze cornholio78 zagroź im, że tak zrobisz to dostaniesz więcej do ręki.

Negocjacja z Nimi to podstawa, albo zapłacą słono za ASO jak sobie tego zażyczysz, albo troszkę zaoszczędzą ale więcej dadzą Tobie do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. sprawdź czy nie masz na odwrót wsadzonej przepływki, bo czasem głupich akcji dostaje...

I koniecznie trzeba regulator ciśnienia paliwa dowalić i w górę z towarem polecieć bo przy gazie w dechę między 2500 a 5500 jest za ubogo o 2 jednostki AFR i nie da się już bardziej podlać (mimo zamkniętej skali na przepływce). A o tym co było przed wsadzeniem SMT6 to lepiej nie mówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość lukasz_lublin

Ech..., a ja znowu dostałem w bok tym razem :/ drzwi nie ruszone ale błotnik tylny ucierpiał znacznie. Jakieś fatum. Niedawno doszedłem do ładu z wszystkim a tu taki zonk. Życie i tyle.

 

Jak dobrze sypnie ubezpieczenie to może nad turbo pomyślimy :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie chyba nie doczekam jak uzbieram kase na caly wydeszek nowy, moze z Tomaszkiem sie jakos dogadam ;) latem

 

a gdyby zlozyc ten caly wydech na kolektorze 4-2-1 czy 4-1 i dac przelot 2' ale zostawic narazie stare tlumiki (poki nie kupie jakis innych), srodkowy nissanowski, koniec seria ale zamiennik, objetosciowo to polowa oryginalnego

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość lukasz_lublin

Powstał kolejny problem. Był temat ale wspaniałomyślny moderator raczył usunąć.

A sprawa wygląda tak, że jak dodaje gazu to do 90% wciśnięcia nic sie nie dzieje. Jak dam dalej to łapie i zaczyna wchodzić na obroty. Co to może być? Może Lambda albo czujnik położenia przepustnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość lukasz_lublin

Haaa!!! Zamontowałem niedawnos short-shifter troche mi to nerwów zjadło, sróbki sie zawzieły i nie chciały odkręcac ale dało rade. Efekt jest mocno odczuwalny troszke dziwny do zeczywiscie sie skrócił czas zmiany buegu. Jak bebe miał czas to fote zarzuce bo sobie nowa galeczke zakupiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...