Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
Guest lukasz_lublin

CZARNA szczała nx1600

Recommended Posts

Coobcio

No i koniecznie popraw ten dolot, bo ten z fotki powyżej skutecznie zabiera moc i Nm...

Guest lukasz_lublin
5f0ed7d8d4355fdbm.jpg

Coobcio

Też nie za dobrze bo za mała jest przestrzeń między stożkiem a tą rurą no ale mimo wszystko powinno być lepiej jak w poprzednim wydaniu :)

Guest lukasz_lublin

ale jak mała, stożek ma tam pełny luz, można ją odsunąć bardziej ale co to zmieni ?

Coobcio

Niebawem na hamowni się przekonamy co te wszystkie mody warte są :D

Tomaszek

Zakładałeś przepustnice z 2.0 i jakie masz odczucia dało czadu :)

Guest lukasz_lublin

nie ukrywam ze oczekiwałem 110 hp ale 160 Nm to nawet hoho, nie sądziłem ze do 150 się zbliżę a tu jaka niespodzianka. Coobcio stwierdził ze musze miec wałki źle ustawione, jak znajde chwile to musze to zobaczyć.

56fa01eb264479ddm.jpg

mikey_one

Gratki Łukasz... to już dawno nieźle podawało a chciałbym zobaczyć jak śmiga teraz :D i objeżdża wszystkie te "wypaśne" i furki :D

goago

jakiś dziwny ten wykres taki pionowy... :D:D:D

Coobcio

po strojeniu + 2KM i + 5Nm, teraz to wartość Nm masz taką jak w Primerce jak na jednopunkcie ale za to góry wogóle nie masz, żeby to chodziło jako tako to zapłon musi być przyspieszony i to bardzo tak wiec wydaje mi się że masz o jeden ząb cofnięty wałek wydechowy... Obadaj to dokładnie bo coś mało tych kuca :D i nierówna praca na wolnych obrotach.

Guest lukasz_lublin

Wreszcie miałem trochę czasu, okazało sie ze wałek ssacy był cofniety o 1 zabek, teraz odczuwalnie do samego konca sie kreci i moc jest gdzies przy koncu a nie jak wczesniej przy 5000. jeszcze na hamownie skocze i bedzie wszystko jasne.

Coobcio

o ja i od nowa strojenie... Już wcześniej ci wspominałem że z coś nie halo jest po zmianie wałków że tak silnik nie powinien się zachowywać.

Guest lukasz_lublin

No i setka znowu stoi. No nie do końca bo przez jakieś 20s jest wszystko oki a potem wyłącza sie pompa paliwa. Po jakimś czasie mogę ją znowu odpalić ale też na 20s.

1.Czym to może być spowodowane???

2.Odłączyłem aku. poczekam z 12h i spróbuje podłączyć może zadział?

Coobcio

resetowanie ECU tu nic nie przyniesie, daj jej na stałe +12V prosto z aku grubym kablem i wyjmij od niej bezpiecznik, jak to nie pomoże to znaczy że WALBRO kaput...

Guest lukasz_lublin

auto działa, gdzieś na zasilaniu była przerwa

mikey_one

Na całe szczęście...

Tak BTW i OT to Łukasz mam nadzieję, że pamiętasz, że jutro jest duży spot?? W końcu zajrzałbym co tam u Ciebie się pod maską dzieje :D

Guest lukasz_lublin

na spocie nie byłem jak pewnie sie zorjetowales ;) Jestem tak robotą zakopany że nie wiem co sie na świecie dzieje :D za tydzień powinienem sie zjawić

mikey_one

Fajnie by było zobaczyć jak to w końcu chodzi :D

A jak u Ciebie sprawa z hamulcami?? Bo widzę, że Kicek jakieś graty ze swojego wyprzedaje...

Tak BTW to w ten piątek 22ga na kraku...

Schumi03

Właśnie, Łukasz szykuj gruza i w piatek 22 na kraku, trzeba reaktywować dobrą piatkową tradycję :P

Guest Kicek
A jak u Ciebie sprawa z hamulcami?? Bo widzę, że Kicek jakieś graty ze swojego wyprzedaje...

to ze 100NX heble :D w ten piątek pojawie sie i Ja :))) dawno was nie widziałem

łukasz gratulacje modów GA16 :diabel: :diabel: :diabel:

Tomaszek
Wreszcie miałem trochę czasu, okazało sie ze wałek ssacy był cofniety o 1 zabek, teraz odczuwalnie do samego konca sie kreci i moc jest gdzies przy koncu a nie jak wczesniej przy 5000. jeszcze na hamownie skocze i bedzie wszystko jasne.

Byłeś na hamowni :?:

bo jestem ciekaw ile masz teraz bo na tym wykresie moc miałeś do 5tys. i stop ostro na dół

a gdyby moc budowała by ci się do 6-6.5 tys. obr. to powinno być sporo więcej kucy