Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CZARNA szczała nx1600


Gość lukasz_lublin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniecznie popraw ten dolot, bo ten z fotki powyżej skutecznie zabiera moc i Nm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie za dobrze bo za mała jest przestrzeń między stożkiem a tą rurą no ale mimo wszystko powinno być lepiej jak w poprzednim wydaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lukasz_lublin

nie ukrywam ze oczekiwałem 110 hp ale 160 Nm to nawet hoho, nie sądziłem ze do 150 się zbliżę a tu jaka niespodzianka. Coobcio stwierdził ze musze miec wałki źle ustawione, jak znajde chwile to musze to zobaczyć.

 

56fa01eb264479ddm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po strojeniu + 2KM i + 5Nm, teraz to wartość Nm masz taką jak w Primerce jak na jednopunkcie ale za to góry wogóle nie masz, żeby to chodziło jako tako to zapłon musi być przyspieszony i to bardzo tak wiec wydaje mi się że masz o jeden ząb cofnięty wałek wydechowy... Obadaj to dokładnie bo coś mało tych kuca :D i nierówna praca na wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość lukasz_lublin

Wreszcie miałem trochę czasu, okazało sie ze wałek ssacy był cofniety o 1 zabek, teraz odczuwalnie do samego konca sie kreci i moc jest gdzies przy koncu a nie jak wczesniej przy 5000. jeszcze na hamownie skocze i bedzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja i od nowa strojenie... Już wcześniej ci wspominałem że z coś nie halo jest po zmianie wałków że tak silnik nie powinien się zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lukasz_lublin

No i setka znowu stoi. No nie do końca bo przez jakieś 20s jest wszystko oki a potem wyłącza sie pompa paliwa. Po jakimś czasie mogę ją znowu odpalić ale też na 20s.

1.Czym to może być spowodowane???

2.Odłączyłem aku. poczekam z 12h i spróbuje podłączyć może zadział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resetowanie ECU tu nic nie przyniesie, daj jej na stałe +12V prosto z aku grubym kablem i wyjmij od niej bezpiecznik, jak to nie pomoże to znaczy że WALBRO kaput...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz_lublin

na spocie nie byłem jak pewnie sie zorjetowales ;) Jestem tak robotą zakopany że nie wiem co sie na świecie dzieje :D za tydzień powinienem sie zjawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikey_one

Fajnie by było zobaczyć jak to w końcu chodzi :D

A jak u Ciebie sprawa z hamulcami?? Bo widzę, że Kicek jakieś graty ze swojego wyprzedaje...

 

Tak BTW to w ten piątek 22ga na kraku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u Ciebie sprawa z hamulcami?? Bo widzę, że Kicek jakieś graty ze swojego wyprzedaje...

 

to ze 100NX heble :D w ten piątek pojawie sie i Ja :))) dawno was nie widziałem

 

 

łukasz gratulacje modów GA16 :diabel: :diabel: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wreszcie miałem trochę czasu, okazało sie ze wałek ssacy był cofniety o 1 zabek, teraz odczuwalnie do samego konca sie kreci i moc jest gdzies przy koncu a nie jak wczesniej przy 5000. jeszcze na hamownie skocze i bedzie wszystko jasne.

 

Byłeś na hamowni :?:

bo jestem ciekaw ile masz teraz bo na tym wykresie moc miałeś do 5tys. i stop ostro na dół

a gdyby moc budowała by ci się do 6-6.5 tys. obr. to powinno być sporo więcej kucy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...