Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SR20 DE na VE


Zell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sunny GTI-R ma 4 przepustnice, ITB zwane po zachodniemu ;)

 

No jak to zwą, to wiem, ale że w DET siedzi ITB, to nie wiedziałem... Nigdy nie widziałem tego silnika na żywo. Qzyn ma w polo mk1 wsadzony 1.6 i ITB. Bzyka to przepięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR20VE to silnik tylko i wyłącznie występujący na rynku japońskim :P No i z każdego SR20VE idzie 250KM wycisnąć w wolnym ssaku ale koszty odstraszają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR20VE to silnik tylko i wyłącznie występujący na rynku japońskim :P No i z każdego SR20VE idzie 250KM wycisnąć w wolnym ssaku ale koszty odstraszają...

 

 

... wycisnąć wycisnąć...

 

najpierw, to trzeba go gdzieś dorwać, a w PL, to chyba jedynie jeśli zwiniesz furę po swap'ie komuś z NKP...:shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zakręcisz to znajdziesz. O sprzedawanym jednym silniku SR20VE przeczytasz nawet w ogłoszeniach na tym forum:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/59389-sprzedam-sr20ve/page__hl__SR20VE__fromsearch__1

Tamten silnik już poszedł, ale PRTP'06 kolega był tak miły, że powiadomił mnie o nowej partii jaka przypłynie. Teraz mam nadzieję, że z pomocą Coobcia już za dwa miesiące moja P11 będzie się spisywała jeszcze lepiej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zakręcisz to znajdziesz. O sprzedawanym jednym silniku SR20VE przeczytasz nawet w ogłoszeniach na tym forum:

http://forum.nissank...__fromsearch__1

Tamten silnik już poszedł, ale PRTP'06 kolega był tak miły, że powiadomił mnie o nowej partii jaka przypłynie. Teraz mam nadzieję, że z pomocą Coobcia już za dwa miesiące moja P11 będzie się spisywała jeszcze lepiej niż teraz.

 

Dzięki wielkie za info, nie wiem jak mogłem przeoczyć ten topic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

widziałem ostatnio SR20VE NEO, z ECU cena fajna ale już nie aktualne ;( i teraz pytanko, czy wystarczy wymienić motor i ECU, czy trzeba coś dodatkowo działać na wiązce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo wiszą dwa SR20VE, jeden z ECU, cena 3600 za niego. Tylko taki swap żeby wsio śmigało to pewnie w 5 tys. by się nie zamknął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...