Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silnik w serence...


Gość czopochrup

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czopochrup

mam pytanie co do silnika GA16DE :F czy on ma pasek czy lancuch rozrzadu ?:> bo nigdzie tego nie umie znalesc a jest to wazne bo nie wiem czy wymieniac czy mozna jezdzic [w przypadku lancucha] ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane o serenie są w programie autodata lub workshop dla mechanika ja też mam serene 1.6 i nigdzie nie mogłem znależć nic o tym aucie , nawet w serwisie nissana też mi nie podali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

hm... fajnie ze lancuch :) moge jezdzic az nie bedzie slychac rzechotu :F

 

do nissanka mam intr oblsugi ale jakos jezyk niemiecki nie jestm oim ulubionym :<

 

chcialem nissanak z silnikem 2.0 :> ale tak wyszlo ze jest 1.6 ;< :D jutro jade go wkoncu odebrac boze 3 tygodnie trzymali mi auto powalieni mechanicy; ale bywa :F jutro odpicuje i zarzuce jakies fotki :P

 

//od 2 dni w domu leza tablice rejestracyjne xD i juz oplacone ubezpieczenie a auta nie ma buehehehe... :D

 

@jaca w serwisach wiedza najmniej xD wierz mi kiedys mialem mazde e2200 xD nietypowe autko swego czasu rzadko spotykane w polsce jak bylismy w serwisie to sie na nas krzywo popatrzeli pwiedzieli ze wieda ze taki model istnieje i na ty msie skonczylo lol :) zreszta serena tez na polskim rynku nie jest sprzedawana wiec sie tu dziwic... ale chetnie bym dorwal intrukcje po angielsku to bym cos se poczytal... a tak tylko na obrazkach operuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie mozesz cieszyć że masz po niemiecku ja nie mialem żadnej dopiero bonzo mi podał podstawowe dane . Zapytaj może on ma po angielsku.

niestety niemam zadnej instrukcji :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
to sie mozesz cieszyć że masz po niemiecku ja nie mialem żadnej dopiero bonzo mi podał podstawowe dane . Zapytaj może on ma po angielsku.
o ta :P podstawowe info udalo mi sie z niej wyczytac... opony itp :D wiesz... ta serenka byla ciagle serwisowana w ASO :) wiec jest wszytko udokumentowane co jest jej ogromnym plusem :D nawet dywaniki sa jeszczez logiem tamtego dilera:D jutro jade odebrac auto wkoncu bosz :D ile idze czekac na auto -_^ a jako tako info poznajdowalem w necie ale ciezko bylo bo o tym aucie nic nie ma w zasadzie ;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...