Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moja serenka :S


Gość czopochrup
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czopochrup

a czym sie one roznia? ;x mam werjse LX ;) cokolwiek to znaczy :P jak mnie najdzie ochota to pstrykne silniczek ;) bo zdejmowanie tej srodkowej dechy to badziew ale coz:D

//btw naprawilem aparat dostal z buta pare razy i juz dziala xD moze jutro walne wicej fot ;x ;)

 

musze przyanc ze duzo ludzi sie patrzy za autkiem jak sie jedzie nawet dzis przez okno slyszalem "o co to za nissan" :D hyhy... narazie okna mi za klme sluza bo nie mam nabitej klimy xD masakra a cieplo jest;

 

//musze przyznac ze 1.6 pomimo swej mulowatosci nie jest nawet taki zly :D corsa B miala problem jak ruszalem na swiatlach ale do 3ciego biegu garowalem na maxa:D hyhy niestety na 4 brakuje mocy a o 5tce to juz ani nie mowie jak maluch ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Fajny samochodzik. Kolega ma Vanette (to samo tylko bez siedzen z tylu) i po prostu extra sie tym jezdzi. Ja jezdzilem z silnikiem 2,3d. Przyspieszenia to on nie ma ale jest silny.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
kolorek masz fajny autko też ma sie rozumieć ,aczkolwiek 1,6 ani 2,3D w zyciu bym niekupił
wiesz :D ja tez nie to ojcie kupil xD te silniki pala mniej wieej tyle samo a roznica 30 kucykow robi swoje :F niestety :D nie bylo zadnej 2.0 w takim stanie i takim przebiegu :F narazie dobre i to ;x

 

//dzis wkoncu chyba jade klime nabic xD

 

aha mam wazne pytanie jak wyglada sprawa z wentylami na chlodnicy... mam 1 i on sie wogole nie kreci lol ?! zapewne od klimy ale jak chlodnica siebie chlodzi fakt faktem auto sie nie grzeje jak sie jedzie jak sie stoi troszke sie zagrzeje ale styknie ruszyc i juz opada :D dziwne to jest bynajmniej... ;x

 

 

poratujcie mnie jeszcze ktos :D gdzie sie znajduje filtr przeciwpylkowy xD ? bo nie wiem trza go wymienic... dzis nabilem klime i dmucha ale jakos tak dziwnie... :F help ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek 1,6 ani 2,3D w zyciu bym niekupił

wiesz ja tez nie to ojcie kupil xD te silniki pala mniej wieej tyle samo a roznica 30 kucykow robi swoje :F niestety nie bylo zadnej 2.0 w takim stanie i takim przebiegu :F narazie dobre i to ;x

 

//dzis wkoncu chyba jade klime nabic xD

 

aha mam wazne pytanie jak wyglada sprawa z wentylami na chlodnicy... mam 1 i on sie wogole nie kreci lol ?! zapewne od klimy ale jak chlodnica siebie chlodzi fakt faktem auto sie nie grzeje jak sie jedzie jak sie stoi troszke sie zagrzeje ale styknie ruszyc i juz opada dziwne to jest bynajmniej... ;x

 

[ Dodano: Sro 05 Lip, 2006 17:38 ]

poratujcie mnie jeszcze ktos gdzie sie znajduje filtr przeciwpylkowy xD ? bo nie wiem trza go wymienic... dzis nabilem klime i dmucha ale jakos tak dziwnie... :F help ;p

Ja tez mam jeden wentylator

filtra pyłkowego niema wcale w serenie :shock:

Ps.edytuj posta bosie wszystko rozlazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
filtra pyłkowego niema wcale w serenie
o a to ci nowosc =D lol... :) teraz to calkiem inna jazda z klimka :> niebo a ziemia ale musze przyznac ze jak na 2 sie przyspiesza tym silnikkiem i sie nagle wyalczy klime to czuc wyrazie ze rosnie moc (szybciej przyspeisza:D) poprostu klimka zjada tyle mocy lol ze jak sie wyprzedza to trza klime wylaczyc xD buehehe 1.6 roxxx :D

 

klimka dlugo chlodzi srodek w porownaniu do vecrty ;x coz wieksza powierzchnia, duzo szkla, cieplo z silnika... spodziewalem sie czegos lepszego :D w piatek sie z ludzimi z kato spotkam to pogadamy:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
cześć napisz ile zapłaciłeś za napełnienie klimy bo moja też już nie chłodzi a w serence latem jest gorąco.

norauto 199 zl niby jest szczela powiedziel ale to sie okaze za jakis czas... napeilniki kontrastem m.in. i bedzie widac czy jest jakis wyciek czy nie... mam pytanie cyz u was tez z przodu pod maska wystaje taka gumowa rurka z ktorej leci (skrapla si woda i kapie na oslone ktora jest ponizej ?:D)

 

//musze porobci wiecej fotek i sie was popytac bo pare rzeczy mnie nurtuje w tym aucie ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie cyz u was tez z przodu pod maska wystaje taka gumowa rurka z ktorej leci

 

 

Parownik. Normalna sprawa przy klimatyzacji :)

no umnie tez leci ups leciało bo sie klima wysrała po Borkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Parownik. Normalna sprawa przy klimatyzacji

o tyle dziwne ze to leci na jakies tam ruły i na oslone na dole... :D ale coz ;) narazie pikeni dzial nie straszne jechac w 30*C :) chociaz wg mnie ta klima jest malo wydajna jak na taka powierzchnie ale ja jak zwykle przesadzam zepwne :D:)

 

//moze by tak zrobic dzial SERENY: D coraz ich wiecej na rynku :> a sa na tyle specyficzne ze fajnieby miec do nich dzial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz wg mnie ta klima jest malo wydajna jak na taka powierzchnie ale ja jak zwykle przesadzam zepwne

wersja SGX ma dwóstrefową klime tam musi byc bajer :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
wersja SGX ma dwóstrefową klime tam musi byc bajer

ja mam dwustrefowe ogrzewanie :D:D:D:D na lato jak znalazl xD buehehehehe... :) nagrzewinca jest fajna ale nie w lato z gory mowie xD to samo z recznego mi wieje ciepym loool musze to jakos zatamowac bo sie posrac bez klimy idzie:D

 

//ta wesje widzalem na gieldzie 4 drzwiowa kobieta sprzedawala byla bardzo zniszczona ale miala 2 kotrole ;) jedna z przodu druga w lewych tylnich "drzwiach" identyczna jak z przodu ;) ale minusem jest to ze miala tylko 4 drzwi o0 i miala przebieg 200 tys czy nawet ponad :) benzyniak to byl 2L :D

 

//bonzo zastanawiam sie czy dalbys rady nubirce z silnikiem 2.0L :D hyhyhy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

ekhm... widze ze posiadacze auto note dostali walsny dzial moze by ktos zrobil tez do seren :S osobny bo juz kikla autek jest na forum :> a te auta nie sa "inne" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... widze ze posiadacze auto note dostali walsny dzial moze by ktos zrobil tez do seren :S osobny bo juz kikla autek jest na forum :> a te auta nie sa "inne" :D

no to zapytanie do modów i zapewne Was "utworzą". Tylko kto to zredaguje i poprzenosi później :D.

 

Bonzo - jak to klimka się zeserała :shock: . Czyżby to "lut-galwanizowanie precyzyjne" się rozpękło :D :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Bonzo - jak to klimka się zeserała
za duzo jej dalisce popalic ]:-> muehehehe :> psuje z was i tyle :D

 

//co tu duzo przenosic raptem 4 tematy:D o serenach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo - jak to klimka się zeserała . Czyżby to "lut-galwanizowanie precyzyjne" się rozpękło

inna rurka pod opaską puściła :evil:

 

 

 

[ Dodano: Czw 06 Lip, 2006 16:00 ]

za duzo jej dalisce popalic ] muehehehe psuje z was i tyle

5 godzin non stop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
5 godzin non stop
lol ciezko bylo widze:D hehehe moja narazie toszke pochodzila i jako tako dziala i mam nadzieje ze nie jest dziurawa ;x ani nic :D mlask :D ide jesc cU :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witaj mam serene mam do niej pilota nie wiem czy jest uszkodzony czy to tylko do imobilasera on sluzy

witam

a który rok tej sereny do 95 niebyło zadnych pilotów ani imobilajzera dopiero od 96 jest NATS ale to w kluczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
witaj mam serene mam do niej pilota nie wiem czy jest uszkodzony czy to tylko do imobilasera on sluzy
jezeli masz oryginalengo pilota i on nie dziala to (zaznaczam ze oryginalnego) trzeba go zaprogamowiac... polega to na tym ze przekrecamy kluczyk w stacyjce 6 razy ( oile pamietam:D) kierunki migna 3 razy potem wcisnakn na pilocie przycisk OTWARCIA i trzymajac go klikamy 3 razy przycisk zamkniecia po czym puszczamy wszytko i jak sie uda to kierunki migna raz;] to robimy z kazdym pilotem (max 4 piloty) ;p o ile dobrze pamietam jakby cos to moge wrzucic z progrmau autodata jak to sie robi xD tylko musze zianstlowac:)

 

//btw dzis mi serenka spalila na trasie 120KM (90 trasa reszta w miescie) maxV 110 przez chwile srednie V 90 i spalila 8.8L co jest bardzo dobrym wynikiem i mam zatankowane auto do pelna:F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...