Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] tunning - zdjęcia


Gość jaca2206
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano wg księgarni te konie...

Szczerze mówiąc wykresy to jedno, a życie to drugie. Czy to jest 126 czy 123,765 to nie stanowi... ważne, że mi się uśmiech pojawia na twarzy jak wciskam gaz - nie mylić z LPG!

Także ja ich nie hamuję - JA JE UWALNIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

joł Emil no gdzie jest filmik :) ??

Głośny ten nowy wydeszek, jakiej jest on średnicy - wygląda bardzo przyjemnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł Emil no gdzie jest filmik :) ??

Głośny ten nowy wydeszek, jakiej jest on średnicy - wygląda bardzo przyjemnie.

Pozdrawiam

z filmikiem musze sie zastanowic dobrze bo moze mi troche kłopotów sparawic.

wydech 2,5 cala. Chodzi głosno zastanawiam sie czy srodkowego tłumika nie dołozyc. Ale auto wyraznie lepiej jedzie, tylko ten rozrząd mocno dzwoni. Trzeba zmienic prowadnice łańcuszka. a tak przy okazji czy ktos wie gdzie mozna taką prowadnice kupic???

GRATULACJE Kuba za art. w GT - oby tak dalej.

 

[ Dodano: Pon 23 Kwi, 2007 20:49 ]

joł Emil no gdzie jest filmik :) ??

Głośny ten nowy wydeszek, jakiej jest on średnicy - wygląda bardzo przyjemnie.

Pozdrawiam

filmik tutaj http://emilgozdalski.wrzuta.pl/film/vcrKfWgr0d/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
niec nie poprawia nastroju jak upalanie :D

latanie bokiem jeszcze lepiej poprawia samopoczucie ale w tej budzie nie bbardzo sie da:) w jedną strone chce sie przewracac:) ale lewe zkrety da sie leciec bokiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latanie bokiem jeszcze lepiej poprawia samopoczucie ale w tej budzie nie bbardzo sie da:)

Sprawdz resor i odbojniki wachaczy,może tam tkwi przyczyna

może resor popękany i brak odbojnika i zawiecha chowa sie mocniej niż powinna przy obciązeniach

masz racje resor jest pekniety dołozyłem do niego stalowy troche sie poprawiło. przedewszystkim jeest krzywa belka i koło krzywo stoi. mocowania belki tez są poprzestawiane:( tak mnie wykrecili w warsztacie. w 1999 roku jak tylko autko zostało sprowadzone to bez problemu przy 80 km/godz dało sie zawracac na asfalcie.

 

[ Dodano: Pon 30 Kwi, 2007 16:15 ]

To trzeba by pomyslec osposobie na glebe :)

trzeba pomyslec tzn juz pomyslane nad kupnem drugiej sereny :) i wtedy bedą boki takie jak te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
Gość martinou2

Witam was wszystkich, zaczynam tu raczkować, mam nadzieję ze wbiję się jakoś w temat dosć szybko. Nabyłem swoją serenke w listopadzie i w tym roku zabieram się za tuning jej. Jak tylko wykonam co należy wkleje fotki mojej "nysy" :rolleyes: Mam zamiar trochę ją ospoilerować, dodać pokrowce, dywaniki, zmienić oświetlenie w środku, trochę "niklu" dodac, i mam chrapke na większe kółka myślę nad 17=stkami. Będe robił fotki co róż i wklejał. Jeśli macie gdzieś inne fotki zoperowanych serenek zapodajcie trochu. Może jakiś pomysł wpadnie do głowy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wszystkie Twoje. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Całkiem ładne niektóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...