Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dupowóz Coobcia - P10@GA16Ds


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Później doczekamy się wykresu, robie pewną modyfikacje w silniku o której narazie wie tylko Ja i Albin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będziem przypasowywać tłoki i korby z QG18DE do GA16... Zobaczymy co z tego wyjdzie, tymczasowo, na czas rozbiórki silnika do pomiarów zapodałem mu GA14 :D

i za 15zł robię trasę 100km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wszystko idzie po mojej myśli, mam nadzieję niebawem śmigać Primerką 1,8 jedyną taką na tej planecie, więcej tutaj: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=24076

 

Tak więc transformacja GA16 na 1,8L Trwa... :D

 

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 23:33 ]

Hehe a oto parę zabawnych historyjek z Kivi Garage :)

 

Auto zapakowane można jechać na SWAP z 1,6 na 1,4 :D

Zdj281cie002.jpg

 

Wszystko wytargane - można targnąć GA16Ds ze skrzynią do góry:

Zdj281cie004.jpg

 

I wyjazd, nawet Shogun pomagał - jak się oparł to prawie prima do kanału by wpadła :D

Zdj281cie006.jpg

 

Jak 1,6 będzie rozwiercone i poskładane to podobna akcja ale w droga (prawidłową) stronę - dzięki Kiviemu cała operacja trwa naprawdę chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja już po wymianie silnika prawie 6 tyś km natrzaskałem :D

Na trasie pali miedzy 7-8L gaziku, w mieście w 10 się mieszcze, najgorsze jest potem to jak mam się przesiąść do jakiegoś szybszego auta by coś tam stracić, taka seryjna P10 GT w tej chwili wydaje mi się wozem tak potężnym że z trudem go oponowuje, co to będzie jak srebrną dokończę - będę jeździł nią ale tyko po rolkach na hamowni hehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chłopaki ja już po wymianie silnika prawie 6 tyś km natrzaskałem :D

Na trasie pali miedzy 7-8L gaziku, w mieście w 10 się mieszcze, najgorsze jest potem to jak mam się przesiąść do jakiegoś szybszego auta by coś tam stracić, taka seryjna P10 GT w tej chwili wydaje mi się wozem tak potężnym że z trudem go oponowuje, co to będzie jak srebrną dokończę - będę jeździł nią ale tyko po rolkach na hamowni hehehehehe

 

Podziw....serio.

Ja już się nie moge doczekać jak w polandzie będe swoją rozbierał,zmieniał,psuł i naprawiał...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na myjni się z tym wstępnie uporali - zajęło im to z pół godziny, karczer na parę wodną pod ciśnieniem 8 bar - ponoć palca mógłby pocharatać taki strumień a potem samemu oszczotkowałem silnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
I jak prace dalsze?? Czy moze skupiles sie tylko na srebrnej??

zdecydowanie najbardziej na czerwonej, jak ją odbiorę z wydechowania by EL-TEC to zielona będzie do sprzedania za tyle ile krzykną mi za wydech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

...zielona będzie do sprzedania...

To się flota Coobciowych primer zmniejszy :(.

No ale ciągnąć trzy różne projekty to trzeba mieć dużo samozaparcia, czasu i $$$.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasu i $$$.

3xOC 3xprzeglądy... No fakt że tą zieloną jeździ się za darmo i nic się w niej nie psuje, czerwona też będzie tania w użytkowaniu bo Gazik wleci a w zasadzie butle to już ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

3xOC 3xprzeglądy...

No właśnie. Same opłaty kosztują.

Ale jako klient flotowy mógłbyś negocjować zniżki :D.

No nic kończę mały OT i czekam na nowe posty o czerwonej i srebrnej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czerwoną przywróciłem do życia i na co dzień nią śmigam - tak więc ta jako trzecia primera jest mi nie potrzebna, choć hak czasem się przydaje...

 

Wóz na sprzedaż, cena jaka mnie satysfakcjonuje to 2200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zielona Kuba mnie podrzucil do domu. jak na zagazowany wozek to calkiem fajnie sie to zbiera. szczerze to sie nie spodziewalem ze to moze tak podawac. na 2 pisk i p....zda z furkotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...