Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Jakie amortyzatory do Serenki?


Andrzej330
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi sie wymienic amortyzatory ale zajeło mi to 8 godzin i troche kasy 820zł

dzisiaj jade na przegląd.

Jak tam na przeglądzie? Pojechałeś odrazu po założeniu. Jakie wyniki? Pytam się ponieważ słyszałem, że nie powinno się jechać na przegląd odrazu po założeniu. Najszybciej dopiero po przejechaniu ok. 500-1000 km. Chodzi o wpływ intensywnych drgań na nowe jeszcze nie "ułożone". Raz że mogą się uszkodzić, dwa nie odzwierciedlają pokazanych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem od razu po załozeniu bo miałem juz nie ważny przegląd amory szły 3 dni ,kupiłem kayaby bo okazało sie że są najtańsze w naszym klubowym sklepie ale olejowe .miały być po 323 ale gość ze sklepu zadzwonił że już jest nowa cena ale i tak była to najtańsza oferta bo inni chcieli za monroe 570zł za sztukę a za btw 480 zł a weszłem na sklep klubowy i mimo 410 zł to i tak najtaniej za kayaby u mnie chcieli 530zł sztuka.

aha na przeglądzie powiedział że po założeniu nowych amorów nigdy nie ma 100% i że muszą się ułozyć u mnie było 80% na obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem dużo wyżej zapłaciłem 550 zł. za komplet wraz z osłonami i odbojami ale firmy JC. Podobno niezbyt dobre, z tylko roczną gwarancją (zakładałem sam więc i tak kicha) no i są dość twarde. Jeżdżę 4 miesiąc i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość jaca2206

pasują od poloneza trucka ,ale na tył ja mam takie zalożone i jeżdżę juz rok i wszystko jest ok. nic nie trzeba przerabiać kupujesz w sklepie i nakładasz tylko ja mówie o wersji z pełnym mostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość auto-moto
zobacz na allegro ja łączniki do sereny kupiłem za 60 zł właśnie na allegro

 

http://www.allegro.pl/item180748768_laczni...rek_zobacz.html

 

[ Dodano: Nie 01 Kwi, 2007 16:37 ]

Może ktoś zna sklepik, gdzie można tanio kupić. Do tej pory facet sprzedający na Allegro zaproponował mi KB za 350 zł. sztuka

 

No to ja mam po 300 zł KYB olejowe na przód [634075 lewy i 634074 prawy] cena oczywiście za sztukę :one:

 

[ Dodano: Nie 01 Kwi, 2007 16:45 ]

jakby komus trzeba było KYB to olejaki od 140 do 320 zł

 

Te za 140 olejaki KYB to chyba używane,no chyba ,że w tej cenie masz nowe,oryginalne KYB to kupuję 20 kompletów od strzała :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość auto-moto
KYB443149 sprawdź sobie za 137.80. na tylnia oś. napisałem ogólnie o amorach do sereny nie konkretnego modelu sereny

 

aaaaaaa no chyba,że chodzi o te amorki za 140 zł.Myślałem,że piszesz konkretnie a nie "ogólnikowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam Panowie i Panie

 

mam pytanie: jestem na kupnie amortyzatorów do sereny, wybrałem takie

czytałem wyżej o osłonach i odbojach w czy tu są w komplecie czy trzeba osobno kupic, jeśli tak to proszę o padanie jakiegoś nr albo czegoś innego żebym wiedział jakie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie

 

mam pytanie: jestem na kupnie amortyzatorów do sereny, wybrałem takie

czytałem wyżej o osłonach i odbojach w czy tu są w komplecie czy trzeba osobno kupic, jeśli tak to proszę o padanie jakiegoś nr albo czegoś innego żebym wiedział jakie kupić :)

 

Tylne czy przednie?Który rok tej serenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie 95' 1,6 benzyna

KAYABA olejówki:

634075 - lewy przód - 310 zł/szt

634074 - prawy przód - 310 zł/szt

 

KAYABA gazówki:

334143 - lewy przód - 325 zł/szt

334142 - prawy przód - 325 zł/szt

 

Założyłbym gazówki.Niewielka różnica w cenie a w jeżdzie duża..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

narazie nie ale tak przegladalem aukcje:) u mnie wszytko smiga w sarnie ze az milo jedynie co potrzebuje to tanie paliwo :D:D:D:D masz jakies ;>>>> w sumie to ogladalem sobie co innego tam masz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość auto-moto
znalazlem tylko docisk sprzegla do sarny 2.0 :< nie masz kompletow do 1.6 ?:>

 

Kompletu nie kupisz w całości .Oryginał Japonia (EXEDY)

Osobno tarcza i docisk......

tarcza -> 165 zł

docisk -> 245 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
SAnti, i jak.Założyłeś ? :)

 

tak założyłem ,tzn mechanik założył, teraz się fajnie jeździ. Mam pytanie: czy dostane do poloneza Caro 1,6 GLE benzyna 1994 rok amortyzatory na przód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam szanownego Krakusa o tarczę, docisk i łożysko (wszystko rzecz jasna sprzęgła :) ) do Sereny 2.0 benz 16V '94.

Pytałem w swoim szlachetnym mieście i usłyszałem kosmos... Może na południu ludzie są rozsądniejsi - wierzę w to bo mam serdecznego kolegę w Wieliczce.

Także bardzo proszę o podanie cen i kosztów ewentualnej przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...