Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 100NX 1.6 by Gościu


Gość Gościu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko zamontuje dam znac, wstepnie jestem ustawiony z Kuba bo ma tam pare pier**l co mi brakuje to odrazu pomoze mi to ustrojstwo zaloyc , zdjac egr itp :)

 

[ Dodano: Czw 25 Sty, 2007 13:54 ]

Dobra panowie jest wielka kupa: mianowiecie auto w ogole nie przyspiesza. po pomiarach na hamowni furka naprawde super smigała od 4500tys dokrecała tak gore ze głowa mała , nawet koledy mowili ze czuc było ze wciska w fotek. teraz sprawa ma sie innaczej auto kreci jakies 10,4 do paki taki wynik byl na slizgajacym sie sprzegle, wymienilem sprzegło( 700zł) a czas 10,6 oczywiscie pomary na g-techu:/ nie mam pojecia co jest grane. kiedy kiedys z Endriu robilem pomary jak silnik byl prawie seria i wyniki byly zblizone do tych co sa teraz. a wszytko zaczeło sie kasztanic jak fura zaczela dziwnie pracowac na pb tj. na wolnych obrotach codzi nie rowno( coobcio wie o co chodzi) a jak juz jedziesz to w ogole nie ma dołu cos szarpie idze jak by chciał a nie mogł :( mam jedno podejrzenie ale nie bede was naprowadzał. Terez sobie zamontowalem blosa :) i kupa jeszcze wieksza bo moj reduktor nadaje sie do malucha na gazie w ogole nie krecie na gorze, zmienie reduktor na bardziej wydajny i wtedy bede stroic. Jednym słowem jestem załamany kiedy chodzil piknie teraz smiga jak seryjny NX :(

 

P.S POMOCY stefan z łeczycy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzebywanie jest wynikiem używania opcji szukaj;-)

 

Miałem nadzieję, że zdjęcia, wymiary tego czarodziejskiego kolektora się ukażą;-)

Weryfikacja była na innej hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terez sobie zamontowalem blosa :) i kupa jeszcze wieksza bo moj reduktor nadaje sie do malucha na gazie w ogole nie krecie na gorze, zmienie reduktor na bardziej wydajny i wtedy bede stroic. Jednym słowem jestem załamany kiedy chodzil piknie teraz smiga jak seryjny NX

Zapewne masz jakieś nieszczelności na węrzach przy kolektorze ssącym - standard, i nie ma ciągu zassać gazu i na paliwie słabo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko szczelnosc :) to byla kopułka, czyli zepsuty prad, zawsze to przerabialem w motorach jak cos sie sralo to wymienilam swiece i chodzil jak nowy, teraz tak samo wymienilem kopułke i normalnie furka ozyla juz ladnie dokreca gory i jest git :) teraz zakupie jakies swiece( własnie mzoe cos polecice) ? palec i przewody. No i mam jednego assa w kieszenie ale to moze pokaze na Spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody to polecam SENTECHa albo co ostatnio sobie zakupiłem i chwalę POWER TEC (120zł w INTERCARSie) świece jak daj o ciepłocie 6 i normalne dedykowane NGK... będzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz_lublin

hm... a może i u mnie kopyłka jest do wymiany bo na niskich czasem mu tak jakby siły brakło i czasem szarpie, niskie obroty tez nierówne. Co wymieniłeś dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... a może i u mnie kopyłka jest do wymiany bo na niskich czasem mu tak jakby siły brakło i czasem szarpie, niskie obroty tez nierówne. Co wymieniłeś dokładnie?

 

no dokladnie take objawy, dokladnie to wmienilem kopułke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek jak bedziesz chciał przewody z inter carsu to daj znać to podjade z Tobą i Ci dam małą zniżke. Tez kiedyś jeździłem na Power Tecu i nie były złe, ale nie ma co ich porównywać z NGK. Świece poleciłbym Ci seryjne NGK które też można nabyć w IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...