Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 na 17" felach


Gość Tomasz_Primera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pogoda ciagle z d*py...

Nareszcie się doczekałem fotek. Kozackie kółka. Uważaj teraz żeby się lachony nie czepiały zderzaków :diabel2:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
pogoda ciagle z d*py...

Nareszcie się doczekałem fotek. Kozackie kółka. Uważaj teraz żeby się lachony nie czepiały zderzaków :diabel2:.

Pozdrawiam

 

dzieki za cynk, bede uwazal ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_WAWA

Witam.

Również należę do elitarnego klubu właścicieli P11 na 17" :)

Ale mam taki problem że u mnie tył jest dość wysoko. Jak go obniżyć?

Na waszych fotkach wszystko wygląda idealnie. greg76 i Gringo coś robiliście z tyłem bo przód jest u mnie ok. Też chciałbym mieć taki idealny prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :)

Jutro dodam fotki, a co mi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zmienialem nic na tyle. z tego co widzialem to wszystkie primery seryjnie maja troche nizel tyl niz przod i wcale mi sie to nie podoba. mam komplet sprezyn obnizajacych ale boje sie efektu bujania jaki ma moj kumpel w p11 z eibahami i seria amorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Greg za szybkie info...3500 zł to troche duzo zeby jeszcze dołożyc do tego auta...przy takiej cenie to ja sobie raczej podaruje :P taniej byłoby kupic same sprężyny i co jakis czas naprawiac zawieche ;)

 

ok. nie poddaje sie szybko i znalazlem firme w Stanach ktora robi gwinty do naszych p11 i p10 tez a wlasciwie do infiniti G20.

 

Make Model Year Part Number Type Chassis Front Rear Lbs List Price

Infiniti G20 90-98 60.1.040 SLS CP01 1.7" 1.6" 26 319 $

Infiniti G20 99-02 60.1.041 SLS CP11 1.7" 1.6" 28 319 $

 

nie wiem ile wyjdzie sciagniecie i czy czasem na clo nie trafi ale bede molestowal ich czy jest szansa bo cena mocno atrakcyjna.

 

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 19:35 ]

i maly update dla tych co lubia popatrzec na gole... amory :P

 

beztytuu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak sobie czytam o tych 17'' i zastanawiam się czy mógłbym wtrącić jakąś malutką prośbę o radę. Sam stałem się niedawno posiadaczem niegłupich siedemnastek tylko napotkałem mały problem (a właściwie panowie którzy mi je montowali) przy właśnie montażu. A konkretnie to z wsadzeniem kapsli na przód. O ile na tył weszły bez problemu, to z przodu wystaje mnie ta śruba, no wiecie jaka, nie? no. I tak się zastanawiam? Jeździć bez kapsli? z tym, że to obciachowo wygląda i śruba zaczyna mi rdzewieć. Obciąć ją, choć wolałbym tego nie robić bo jest ładnie i specjalnie wykończona jakimś frezem. Pojechać do jakichś tuner'ów, niech mi założą dystanse...? Z tym, że dystanse tylko z przodu mogą obskurnie wyglądać, a jak wyciągnę z tyłu to mi będą nadkola moje 225 ciąć przy minimalnym obciążeniu :/, a żeby tego nie było to musiałbym jeszcze zainwestować w jakieś sprężochy. Wszystko rozchodzi się o jakieś 0,5 cm. No i to jest ta malutka prośba, aby ktoś mi coś doradził :D. Oczywiście jestem szczęśliwym posiadaczem trochę zaniedbanej Primerki P11 z 96'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Mam prosbe. Kto z Wawy da mi sie przejechac Prima na 17"

 

Ostatnio jechałem innym autem na takich felgach i chyba zrezygnuje na korzysc 16" :(

 

Szkoda, że nie parę dni wcześniej. Własnie xkarol zdjął 17-ki/40/205 i przyniósł na balkon. Jest bardzo zadowolony, bo z wyjątkiem dużej kałuży w Ułęży, trzymają w zakręcie jak cholera. Zobacz jego prezentację czarnej-reanimacja. Wyglądają jak w prawdziwej limuzynie :) Oczywiście na wszelkie progi trzeba uważać :diabel: ma P10 a nie P11 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marcinłódź

witam

Piekne te wasze Primierki na 17" :)

Sam od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Primery P11 z 1997 roku.

Mam jedno pytanie czy felgi 17 cali (rozmiar opon 225/45/17) w primerze to dobry pomysł?

Bo kolega sprzedaje bardzo fajne i tanio:)

Sprawdzałem i wszystko pasuje bo wcześniej jeździły w almerze.

 

Ale czy nie są troszkę za duże jak na to auto i silnik (1.6)?

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinłódź, jesli niezalezy Ci na osiagach i troche wiekszym spalaniu to bierz, w sumie 1,6 i tak jest troche wolne czyli roznice odczujesz, zato wynagrodzisz sobie niezlym wygladem, moze fotki pokaz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinłódź, felgi takie jak dla mnie strasznie pospolite :P a co do 17 przy 1,6 .. myślę ze osiągów to to dużo nie pogorszy ale spalanie wzrośnie ja mam 1.6 i 16" 205/50 i spalanie na 16" od spalania na standardowych 14 różni się o ok. 3 litry gazu tak wiec musisz się z tym liczyć ze spalanie pójdzie troszkę w gore, a co do wyglądu to jeśli znajdziesz jakiś extra wzór to wygląd będzie kosmos jak cholera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...