Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

P10 1.6 pukanie


Guest lodidodi

Recommended Posts

Guest lodidodi

witam wszystkich ponownie

sprawa jest takiego typu że dobiegają do mnie dziwne odgłosy z kół a raczej z zawieszenia przedniego,dzieje się to podczas toczenia na skręconych kołach w prawo jak i w lewo, pukanie jest podobne do odgłosów zużytego przegubu ale nie jest to przegub bo z tego co się orientuje to on tyka podczas gwałtownego ruszania na mocno skeconych kołach (w zależności od jego stopnia zużycia), myślałem że feluśke mam skrzywioną albo że opona wybulona ale wszystkie koła niedawno zmieniałem i dalej jest tak samo, gdzieś o uszy mi się obiło że to może być przegub wew. jakiś od strony skrzyni, czy potwierdzacie że to chodzi o to czy stawiacie na coś innego...

Link to comment
Share on other sites

jak mocno uwalony przegub to bedzie stukal i podczas jazdy na wprost

 

Popieram tą wypowiedz a co do wewnętrznych przegubów to nie wiem jak jest u innych ale ja mam w sunnym do wymiany i efekt jest taki że na dziurach jest efekt stukania i pukania a stukają półosie ale nie ma tu znaczenia czy koła są skręcone czy nie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

a moze to koncówki drażka kierowniczego? :?: :?: :?:

Link to comment
Share on other sites

Guest lodidodi

...jeżeli chodzi o te końcówki drążka to faktycznie są wytłuczone ale czy to one są przyczyną tego pukania podczas toczenia na skręconych kołach :? ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...