Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kompatybilność foteli z N14


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o możliwość zamontowania foteli z innych modeli Nissana do N14. Czy ktoś z Was przerabiał ten temat. Jeśli tak, to z jakiego auta pasują jeszcze fotele? Generalnie pytam ponieważ potrzebuje same szyny/stelaż do dalszej rzeźby aby pasowały pod fotel kubełkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie pasują od n15

Kogut przerabiał ten temat brał fotel z mojego n14 i próbował go wcisnąć do n15 niestety szyny są za krótkie z tego, co pamiętam

Wydaje mi się ze z y10 powinny pasować bez problemu będę miął okazje to zmierżę i dam znać czy jest tak samo

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :/, nic musze poszukac welurow z n14 bo jak ogladam fotki to wydaja sie takie pelniejsze i wygodniejsze i w jakims sunny 95 widzialem ze to ma chyba nawet regulacje ledzwia bo moj kierowcy fotel to juz chyba przezyl zdecydowanie za duzo

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Morągu między olsztynem a elblągiem stoi rozbity sunny wersja 4 -drzwiowa ,fotel jest ale zalany wodą bo strzał był z prawej strony,cena będzie śmieszna jak jesteś zainteresowany to się dowiem dokładnie,tyle że masz kawałek....przewietrzysz taksówke jak coś he he(dla przykładu za reflektor przód gość krzyczy 50pl.,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, zapomniałem napisać że kolega REGE zaoferował mi już fotel, który zostanie pocięty i przerobiony na stelaż pod kubełek w przyszłym tygodniu ;) Jeszcze raz dziekówa za zainteresowanie tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W Morągu między olsztynem a elblągiem stoi rozbity sunny wersja 4 -drzwiowa ,fotel jest ale zalany wodą bo strzał był z prawej strony,cena będzie śmieszna jak jesteś zainteresowany to się dowiem dokładnie,tyle że masz kawałek....przewietrzysz taksówke jak coś he he(dla przykładu za reflektor przód gość krzyczy 50pl.,)

 

KeriSR, a moglbys wywiad zrobic, czy te reflektory przednie to gosc ma elektrycznie regulowane? Interesowalyby mnie jeszcze lusterka elektryczne, i ewentualnie elektryczne podnosniki do szyb, jakby niedrogo krzyczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie są elektryczne i właściwie nic tam z elektryki nie ma ,to taka goła wersja,ale przynajmniej gość cen z kosmosu nie smali.Jak cos to wezme od niego telefon i strzele na forum bo trochę mnie znowu nie będzie :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

rozstaw szyn w primerze i sunnym mierzona miedzy srodkami otworow mocujacych jest taka sama i ma 43cm

primera jest 1cm szersza od sunnego, z fotek na allegro widac ze zewnetrzna szyna jest taka sama tylko wewnetrzna niewiem

do tego plyta podlogowa primy p10 jest chyba ta sama co w sunnym wniosek z fotek z allegro

 

myse ze fotele primy moga wejsc bez zadnych problemow, ewentualnie jakby nie pasowaly pdpiac szyny z sunnego i ewentualnie pospawac troche

pozddr

 

[ Dodano: Wto 09 Sty, 2007 21:38 ]

fotele od primy siedza siedzi sie za***iscie szczegolnie te boki wystajace, szersze oparcia i regulacja ledzwia :) ale...

no niestety nie pasuje to wszystko tak do konca, po podniesieniu jednego boku wszystko sie zmienilo niestety, do lewej prowdnicy dorobilem podwyzszone lapy taki wlasnej roboty troche nie do konca ok bo ciezko chodzi presuwanie fotela ale to spowodowane naprezeniami w koncu to nie podloga primery :)

ale teraz to sie siedzi :) hehheeee

dla majsterkowiczow polecam no i bez spawarki to nie bardzo

pozatym prowadnice od sunnego sa calkiem inne a w szczegolnosci zdziwolo mnie to ze jedna szyna jest pare cm nizej niz druga caly fotel to jakis taki wynalazek :) zreszta w primie podobnie

no i nie da sie siedziec tak nisko jak na sunnowskich, na upartego dalo by rade zrobic nisko ale by trzebabylo sciac to co jest przy progu srodkowym co sie mocuje lapa zaspawac i zrobic gwint jakas nakretke - duzoo roboty ale da rade

gdyby co moge zrobic fotki jak ktos chce

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny pasowac ale najlepiej sprawdz na zywo

bo po tym co widzialem jak wygladaja fotele sunnego to sie zdziwiliem ze szyny sa np na roznych wysokosciach :/

kurde a moglem zalozyc z nx bo stal na szrocie ale nie ma ledzwia i w nx nie ma regulacji chyba siedziska

 

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 00:04 ]

dla zainteresowanych :)

 

dscf0249fx1.jpg

dscf0250ii3.jpg

dscf0251hi7.jpg

 

a wiec tak prawy fotel w moim przypadku trzeba podlozyc okolo polowe nniej zeby byl prosto ale dokladnie niewiem bo nie mialem czasu tego zrobic

no i jeszcze nie pomalowane sa te podkladki ale teraz to juz za bardzo sie ich nie podmaluje :/

pozdr

 

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 23:56 ]

kurde no bedac na szrocie to bym sobie wykrecil podloietnik z p11 ale trzeba sie zabrac chyba za swoja konstrukcje :D

fotele w aucie Goago to z jakiejs toyoty chyba, dla zainteresowanych w opisie auta jest konkretna informacja z czego one sa

 

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 23:58 ]

wlasciwie mowiac to mozan by to zrobic estetyczniej i i lepiej ale jak sie ma 2-3h czasu to trzeba na szybko cos motac :)

pozatym mozna by obciac garb ktory jest w okolicah lewarka biegow co sie opiera wewnetrzna porwadnica sciac go ladnie zaspawac i tam zrobic zakrecanie to by fotel siedzial nizej i dac nizej tylne mocowanie wewnetrznej szyny wszystko ladnie dopasowac co by fotel nie skrzeczal i leciutko sie przesuwal, a tu tez ladnie przyspawac do nadwozia..ale zwykla spawarka tarsnformatorowa to ciezko takie cuda kleic i zeby jeszcze to ladnie wygladalo :)

ale i tak kiedy siedze za sterami nie widze tych ladnych podkladek ;)

pozdr

 

[ Dodano: Pon 19 Mar, 2007 19:40 ]

no jak nikt nic nie przeszczepia, powiem tylko tyle ze jezdzi sie za***iscie full wypas na maxa, jak dla mnie duzo lepiej niz w maximie 96 rok tam sa fotele bardziej plaskie tu bardziej wyprofilowane i trzymanie boczne duzo lepsze

 

[ Dodano: Pią 13 Kwi, 2007 19:16 ]

moje fotele w lepszym ujeciu + podlokietnik made in hermol

fotelerj7.jpg

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...