Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

centralny zamek bagażnika


Gość martinezx1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martinezx1

Witam!

 

Jestem szczęsliwym posiadaczem Primerki P11 w sedanie. Autko kupiłem w niemczech po lekkiej stłuczce w tył. Wielkich uskodzeń nie było jednak jedno z nich jest dosc denerwujące.

 

Urwało sie cięgno centralnego zamka. Dokładnie pękł uchwyt do cięgna przy samym zamku. Część ta od której to sie oderwało jest demontowalna, ale nigdzie tego nie moge dokupić. ASO ma chore ceny i proponuje caly zamek.

 

Może ktoś wie jak to naprawić, poprawić, przerobic, dorobić bądź gdzie moge coś takiego kupić.

 

Z góry dziekuje za wszelkie sugestje.

 

Pozdrawiam

 

martinezx1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinezx1

ale moze nie az taka jak w ASO :D

Jestem gotowy dać za to jakies rozsądne pieniądze, ale bez przesady 100 nie zapłace za kawalek blaszki.

Jak byś miał namiar na jakis szrot gdzie normalni ludzie sprzedają to bede wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotowy dać za to jakies rozsądne pieniądze, ale bez przesady 100 nie zapłace za kawalek blaszki.

Jak byś miał namiar na jakis szrot gdzie normalni ludzie sprzedają to bede wdzięczny za info.

Chyba najrozsądniej będzie jak znajdziesz sobie szrot, na którym będzie stała P11 sedan i sam sobie wymontujesz. Podchodząc do kasy pokażesz małą blaszkę, to Cię 5 zł skasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinezx1

Jak narazie na szrotach na których byłem nie wolno było chodzic po placu.

Na allegro jak pytam to w 99% urywaja temat mówiąc nie ma.

Szkoda, że kształt tego jest bardzo pogmatwany bo bym dorobił :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem identyczna sytuacje z zamkiem tylnej klapy w sedanie.Zobaczylem w takim samym nissanku jak to wyglada i zrobilem sam. Dorobilem blaszke z otworem przewiercilem dwa otworki przez blaszkie i ta pozostala czesc ktora zostala na zamku wlozylem dwa kolki metalowe lub wkrety ioblalem klejem dwuskladnikowym typy distal lub poksipoli lepiej trzyma jak bylo fabrycznie.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

nissan primera p 11 sedan benzyna gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinezx1

endriu dzieki to faktycznie może być dobre rozwiazanie. Dziś wymontuje ten element i sprobuje dorobić taka blaszke. Czy ty dorobileś to na płasko czy zrobiles taki stopień jak tam byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorobilem normalna blaszke z otworem troszke utwardzona .Przy dorabianiu wazne zeby otwor byl w tym samym miejscu gdzie byl fabrycznie bo musi pasowac pret od silownika .Troszke dlubaniny ale ja juz jezdze 3 lata i jest ok.Musisz dobrze uzbroic tą blaszke i wtedy zalac klejem a bedzie napewno trzymala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...