Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sworzeń p10


Gość baxter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem maly.

Mianowicie wymienialem wachacze w swojej p10 i pojechalem na zbierznosc i koles mnie wziol na szarpaki patrzy jedna strona luz a druga - ze jakis gorny sworzen ma luz gdzie ten sworzen jest bo ja wogole to kolesie nie rozumialem. mowil cos ze wyrzej od sworznia na wachaczu. i co wtedy trzeba kupic sam sworzen czy cos komplet?

Prosze o pomoc fotki mile widziane - wzrokowo bym choc obral

 

moja nysa : p10 2.0 bezyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias.JPG

 

Najczęściej luzy są w miejscach gdzie strzałki, czyli albo wybite łożyska tam gdzie strzałka numer 1, temat właśnie przerabiany na forum i tam dowiesz się więcej, albo wachacz górny do wymiany, może też mieć luz sworzeń w dolnym wachaczu ale piszesz o jakimś górnym sworzniu.

zawias2.JPG

strzałka 3 sworzeń dolnego wachacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czop zwrotnicy, czyli element całej zwrotnicy. Element dlatego, bo to jest jeden odlew. Na ten czop zakłada się to, co na tym wyższym rysunku jest zaznaczone CZERWONĄ JEDYNKĄ. W opisie to figuruje jako PRZEGUB ZAWIESZENIA. W tym przegubie są osadzone łożyska, które jak za bardzo szlag trafi, to wtedy wyrabia się właśnie ten czop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...