Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przepływomierz a mycie benzyną


Gość Kozioty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bez termistora kupisz za 200 pln, a termistor sam sobie mozesz przelozyc (oczywiscie jak masz wersje z termistorem - wyglada jak dioda sygnalowa, lub podobnie do kondensatora.

Chyba nie mam termistora na tej uszkodzonej,przynajmiej nic takiego nie widzę i nie bardzo widać miejsce na niego.Ale z drugiej strony wtyczka jest na 5 pinów(choć kabli 4).Ten termistor jest gdzieś w samym module przepływki czy w obudowie?Symbol przepływki to Bosh 0 280 218 025.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem drugą przepływkę,autko odżyło :) tyle,że check engine sie świeci,odłączyłem klemy na poł godziny,ale to chyba za mało na reset komputera?Zostawię na noc bez akumulatora to może zgaśnie,a jak nie to chyba diagnostyka się kłania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie czy w tej przepływce to trzeba coś konkretnie wyczyścić czy wszystko co jest za siatką i sie pod pędzel podwinie :) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki w sumie to jeszcze nie odkrecałem tej siatki ale najpierw wole wszystkiego sie dowiedzieć a potem działać co do tego czym sie czysci to gdzieś juz widziałem temat ze benzinkom można hehe ;) tak wiec juz niebawem wiosenne porządki :) dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam:)

Właśnie wyczyściłem w swojej primerce przepływkę zgodnie z opisem w dziale "zrób to sam". Teraz po włożeniu kluczyków do stacyjki komputer wydaje ciągły dźwięk. Po przekręceniu kluczyków w pozycji zapłonu (palą się na desce rozdzielczej lampki) dźwięk ustaje. Jak myślicie, co to jest? Może zresetować kompa (odpiąć klemy od aku na noc)?

edit:

już w porządku, komp się sam ułożył:)

Edytowane przez d3cK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...