Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dwa problemy


Gość krystiano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystiano

Witam.

W tamtym tygodniu zauwazylem, ze kontrolka cisnienia oleju mi mruga. Wiec zprawdzilem poziom oleju w silniku i okazalo sie ze jest ciut ponizej minimu. Uzupelnilem olej(obecnie jest na polowie), ale niestety to mruganie nadal wystepuje. Nie ma to znaczenia, czy przyciskam gazu, czy tez jade na luzie. Co jakis czas kontrokla ta zamruga. Troche mnie to niepokoi. Nie wiem co moze byc przeczyna.

Drugi problem to jak skrecam w lewo to slychac jakby kolo ocieralo o nadkole. Sprawdzilem to, ale nie widac po nadkolu, zeby cos o niego ocieralo. Zreszta te primerki maja duzo miejaca w okolo i raczej nie ma sposobnosci aby takie ocieranie wystepowalo. Nie mam pojecia co to mi tak ociera. Myslalem tez, ze to moze przegub, ale one maja takie charakterystyczne tyrkotanie. Dlatego tez mysle, ze to raczej nie przegub.

Podpowiedzcie mi co to sie dzieje z moja primerka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi problem to jak skrecam w lewo to slychac jakby kolo ocieralo o nadkole. Sprawdzilem to, ale nie widac po nadkolu, zeby cos o niego ocieralo. Zreszta te primerki maja duzo miejaca w okolo i raczej nie ma sposobnosci aby takie ocieranie wystepowalo. Nie mam pojecia co to mi tak ociera.

Cześć. Miałem dokładnie to samo. Przy skręcie w lewo, opona prawy przód tarła o nadkole, po wymianie górnych wahaczy przestało. Pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...