Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co zrobić z padniętą skrzynią


Gość Darken

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Nissana Sunny 2,0D rok94 i pał mi najpierw 4 a teraz 3 bieg w skrzyni biegów. Mam dylemat kupić na Allegro używaną czy dać ja do naprawy specjalistą w Siedlcach???Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że nie wiem co padło i nie mam mechanika żadnego. Jedynie na Allegro znalazłem specjalistów od napraw skrzyń biegów Nissana. Twierdzą że skrzynie w Sunny są wadliwe i jak kupie używkę t też sie spieprzy i i tak do nich będę musiał przyjechać. Częściowo mówią tak bo pewnie chcą zarobić. chyba więc pomyśle nad używką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj rownież na innych serwisach z ogłoszeniami oraz sam je zamieszczaj.

Ja w ten sposób kupiłem skrzynię do siebie za 450 zł z Dąbrowy Górniczej.

Nie bawilem się w rozbieranie jej i regeneracje, jednak ostatnio zaprzyjaźniony mechanik z ciekawości ja rozebrał ... naprawa była by dwa razy droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikey_one

Jeśli będziesz miał tyle szczęścia co nasz moderator SPB (Bombel) to kupisz tanio na allegro, jeśli nie to musisz szukać wszędzie. Różnice cen są ogromne (do zunny widziałem ceny od 400 do 1200 złotych :D ) Spróbuj zadzwonić do naszego "zaprzyjaźnionego" zakładu w siedlcach:

http://nissanklub.pl/foru...740a2055a3970f3

A to, że skrzynie są wadliwe to bzdura :D są tak samo dobre, jak ie lepsze, jak w innych samochodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...