Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak wyczyścić gaźnik


sedek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

kupiłem niedawno micrę K 10 1,2 z 1993 r. i mam z nią problem. Mianowicie nie ma wolnych obrotów na benzynie po rozgrzaniu silnika (zaraz po odpaleniu jest O.K.). W czasie jazdy nie ma żadnego problemu, ale gdy tylko stanę na światłach jest gaśnie mi na wolnych obrotach. Jest to wkurzające, zwłaszcza , że auto przewidziane jest dla żony. Na gazie chodzi i odpala bez problemów. Sugerując się jedną z porad na tym forum, wyjąłem dyszę wolnych obrotów (taka z dwoma kabelkami) i zakreciłem z powrotem, ale bez tego grzybka , kóry znajduje się w srodku. Niestety nic to nie pomogło. W związku z tym noszę się z zamiarem przeczyszczenia gaźnika, ale jest on na tyle skomplikowany, ze wolę się poradzić kogoś , kto to już robił, jak się do tego zabrać.

A może ktoś ma opis lub szkic takiego gaźnika (lub foto)? Może ktoś zna dobrego gaźnikowca w Krakowie?

Będę wdzięczny za każdą informację.

Pozdrawiam

 

P.S.

Może ma ktoś namiary na sklepy z częściami do micry (oprócz ASO) w Krakowie. również proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej oddaj w ręce specjalisty

 

No właśnie takiego szukam w Krakowie i stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...