Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Można samemu stwierdzić, że łożyska są do wymiany?


Gość Maciek78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do tylnych kół - one okręcają się na lewarku baaardzo leciutko.

no to na moje oko Ci sie cos zdaje

dorwij jakiegoś maluch na dwa dni albo innego muła i zpowrotem do sunny to stwierdzisz że maszyna idzie że hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rence nie drżą na razie :D Pić mogę :one:

 

Szymequ - chyba to są mechaniczne uszkodzenia - dziś od ruszenia był muł. Po sobotniej wycieczce jeszcze się chyba nie pozbierał.

Pompa paliwa chyba nie - bo mam LPG i na tym jeżdżę.

Alusy są (były :D )proste bo były sprawdzane. Ale fakt, drgania mam. Odczuwalne od prędkości powyżej 120 kmh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek - moja rada jest taka - zrób czyszczenie tylnych hamulcy... i samoregulatora. Szkoda, ze nie podlewarowałeś jak zobaczyłeś "muła" i sprawdziłeś jak się tył obraca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymequ - mułek jest i na LPG i na benzynie - nie ma znaczenia. Próbowałem przełączyć w czasie, gdy złapał - nie było żadnej różnicy.

 

Bonzo - instalka ma się dobrze, regularnie serwisowana. Gdyby to było tylko na LPG to owszem.

 

Bombel - gdzie mój kubek kurna?? :diabel2: :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że silnik ma nieco podniesione obroty - np przy 100 kmh, ale na moje oko ma to wpływ z tym, że coś koła trzyma - on by chciał więcej, ale nie może :)

 

Według mnie to sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymequ, szczegóły podaj :diabel:

 

EDIT:

No więc najprawdopodobniej przyczyną moich kłopotów były alusy. Zmieniałem wczoraj komplet kół na zimowy i na razie kłopotów nie stwierdziłem.

Chociaz musze pamiętać, że muł albo był albo nie :D Więc jeszzce pojeżdżę chwilkę, aby się upewnić.

A teraz mam radochę, bo jak wciskam gaz, to czuję, że go wciskam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że trzeba zajrzeć do środka sprzęgła - rozebrać...

No dziwne trochę, że to przez koła :| - objawy nijak nie pasują do tego.... ale cóż człowiek cały cazs się uczy- zobacz na alu czy masz jakieś ślady otarć od wewn. ??

P.S. - ja jak zmieniłem na zimę to też auto odżyło :diabel2: - zapitala jak ta lala :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymequ - na razie jest to wynik przejechania 30 km. Muł ustepował nawet i na kilka dni - były takie chwile. Więc jeszcze nie ma euforii.

Alu sprawdzę wieczorem, ale nie wydaje mi się, żeby tam coś było bo bym pewnie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...