Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskaznik Paliwa w N15 Problemy!!!


Gość gajos1902
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gajos1902

Ma problem otórz w mojej almerce n15 nie wiem kiedy się zapala kontrolka paliwa gdyż jak ja kupiłem to od tamtego czasu nie widziałem by się paliła a wskazówka nie raz już przekraczała

1/4 baku a kontrolka nic w ogóle nie wiem gdzie znajduje sie ta kontrolka moze jest spalona albo coś. Jak coś wiecie pomóżcie.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już leży na czerwonej to powinna rezerwa palić się na stałe a przed dojściem do ost. kreski powinna czasem mrugnąć :) moja rada proponuję tankować jak w baku jest 1/4 paliwa to napewno będzie rozsądniejsze niż jazda na kropelce a już wogóle nie rozumiem ludzi którzy tankują po 10-20zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile przejade jak juz wskazówka lezy na czerwonym i ile jest w baku.

5-7 litrów

wiec zrobisz ok. 70-100km zależy jaka jazdą

 

nie rozumiem ludzi którzy tankują po 10-20zł...

a jak ktos ma w kieszyeni 10-20zł a jeżdzić musi to oc ma z robić? napluć do baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gajos1902

Tak dokładnie jak kasy mało w kieszeni to i za 20 dyszki trzeba zalać. A co do wskaźnika to sprawdzę jutro wasze rady gdyż już mało paliwa w baku a kontrolka nawet nie mrugnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasmi słychac taka opinie ze rezerwa w N15 swieci sie jak chce. u mnie jest mniejwiecej ok. ale skąds ta teoria sie wzięła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gajos1902

NO właśnie moja to wogóle nie wiem czy sie pali bo jak jeżdżę i mam mało paliwa to nawet na zakrętach jak fura się przechyla to lampka ani razu się nie zapaliła, ale niby na czerwonej ostatniej kresce jak jest to dopiero się zapala, ale wtedy to juz chyba samochód staje :-)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wskaźnik palił się raz - zaraz po kupnie, a drugi na test gdy chciałem zobaczyć czy jeszcze działa i zaświecał się gdy wskazówka dochodzi do czerwonej i na ostrych przechyłach (jak na czerwonym to prawie na stałe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwonej ostatniej kresce jak jest to dopiero się zapala, ale wtedy to juz chyba samochód staje

wskazówka jeszcze spada kilka milimetrów ponizej czerwonej kreski :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ludzi którzy tankują po 10-20zł...

a jak ktos ma w kieszyeni 10-20zł a jeżdzić musi to oc ma z robić? napluć do baku?

 

Jak ktoś lubi tankować np 5x w tygodniu po 20zł to czemu nie :D moim zdaniem strata czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi tankować np 5x w tygodniu po 20zł to czemu nie :D moim zdaniem strata czasu

chciałbym sobie co tydzien wlewac 100zł do baku. chyba niewiesz o co mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yareckimm
Ma problem otórz w mojej almerce n15 nie wiem kiedy się zapala kontrolka paliwa gdyż jak ja kupiłem to od tamtego czasu nie widziałem by się paliła a wskazówka nie raz już przekraczała

1/4 baku a kontrolka nic w ogóle nie wiem gdzie znajduje sie ta kontrolka moze jest spalona albo coś.

 

Miałem zadać podobne pytanie :D. Zastanawiałem się czy w ogóle taka kontrolka jest w Almerce. Strasznie mnie to denerwowało np. w Golfie, że jej nie ma.

Reasumując: sprawdze jeżdżąc na oparach :)

 

Pozdrawiam

Yaro from Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gajos1902

Dzisiaj Sprawdziłem kontrolka jest i działa, a w książce piszą że jak mruga to można zrobić 100 km a jak się świeci to ma w baku jeszcze 6 litrów paliwa.

No kolejna żecz odchaczona która działa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gajos1902

No niestety ta to jest jak kupuje się używany samochód nawet tak wspaniały jak N15 ;)

Jagby ktoś miał zaśpelki po halogenach do n15 przed liftem to dawać znać to odkupie, a i jeszcze ta zaślepka co zasłania ten hak do holowania z przodu. :D

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa u mnie wlacza sie roznie ale mniej wiecej kolo 2 kreski.

Starcza nie wiem na ile ale zazwyczaj jest to ilosc w aucie do przejechania 100km.

Tankowanie po 20 PLN to strata czasu i zero ekonomii.

gajos1902 Jaki masz zderzak ? Zaslepki mam w postaci halogenow do zderzaka przed liftem SR/GTI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...