Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRZEWODY PODCIśNIENIA I SCHEMAT OPRZYRZąDOWANIA SILNIKA


Gość zaxa10

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

Pomocy Bracia i Siostry!Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak podłączyć przewody podciśnieniowe do sunny n13 1.4lx 89r.benz.

Ach i jeszcze jedno!Przy tym silniku jest mnóstwo różnych rzeczy do których podłączone są ww przewody.Mam też problem z wolnymi obrotami-chodzi mi o to że, silnik ma niskie obroty gdy jest zimny, a urządzenie rozruchowe jest ok.Górna klapka w gażniku się otwiera a silnik w ogóle nie reaguje.KTOś MI POWIEDZIAł,żE TO JAKIEś URZąDZENIE PODCIśNIENIOWE PODłąCZONE DO UKłADU ZAPłONOWEGO-CO WY NA TO???

POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tej książce nic nie ma na temat tego silnika!!!

 

Nie wiem co to za wydanie, ale wiem, że w zasadniczym tomie MS były tylko silniki E. Jeśli tobie chodzi o GA14s 12V, to one jako młodsze pokazały się dopiero w późniejszym suplemencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Czy wymiana przewodów podciśnieniowych wymaga odkręcania obudowy filta powietrza? Chciałbym zrobić to sam a jednak trochę obawiam się, że któryś z przewodów spadnie mi i nie będę wiedział gdzie go nałożyć (moje przewody są spękane). proszę o jakieś rady tych którzy takiej wymiany dokonywali. Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz problem :) wymieniaj po kolei po jednym nie wyciagaj wszystkich od razu... mozna to wszystko wymienic bez zdejmowania obudowy filtra pow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...