Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 ramiona wycieraczek i lusterko


Gość wwl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanka jak zazwyczaj skierowane do posiadaczy N15ek.

- ostatnio malowalem ramiona wycieraczek i nie zaznaczylem ktore z ktorej strony bo roznia sie dlugoscia tak samo jak i piora.

Mozecie mi podpowiedziec bo wydaje mi sie ze zle zlozylem ??

- zauwazylem ze np w N15 Jamo, ma srodkowe lusterko z podporka na szybe czolowa.

To zalezne jest od wersji wyposazenia ?? W Nissanie w katalogu nie wystepuje lusterko z taka podporka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zauwazylem ze np w N15 Jamo, ma srodkowe lusterko z podporka na szybe czolowa.

To zalezne jest od wersji wyposazenia ?? W Nissanie w katalogu nie wystepuje lusterko z taka podporka.

Ta podpórka to taka gumka na wcisk, miałem ją w N15 od nowości, podczasz czyszczenia szyby mi wyskoczyła, początkowo po czyszczeniu ją wkładałem potem zgubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pioro i ramie ?

pióro na pewno. jak patrzyłem na zdjeciach to jesli mówisz ze jedno z ramion jest dłuzsze to na pewno to jest to od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabiję sobie punkta a co :D

 

przecież ramiona są opisane PA od pasażera PA (passenger) a od kierowcy D (driver)

 

ramię od pasażera jest dłuższe! sprawdzone! różnica jest ok 1cm

 

dłuższy jest ten element do którego mocuje się bezpośrednio wycieraczkę bo ramię jest jakby podzielone na 2 części ta pierwsza część od trzpienia co wychodzi z podszybia jest taka sama dopiero ta druga jest dłuższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a guma przy lusterku nie potrzebna chyba że ktoś nie ma skrzynki w bagażniku inaczej basssss rzuca lusterkiem jak chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość accerone

Ta gumka to dobra sprawa, ja mam w N15 fabryczne 4 glosniki - jakies staro wygladajace ale clariony bodajze (moge sie mylic bo ponad rok temu do nich zagladalem ale dobrej firmy są na bank) zestawu audio dopelnia jakis stary soniak kasetowy (kupilem z nim auto) i na skali glosnosci od 35 w gore bez wspomnianej gumki juz mi drzy lustro co irytujace jest nieco.

 

Takze jak masz taka gumke to ja sobie zostaw - niczemu chyba nie przeszkadza a potrafi pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawosci czy czesto wystepowala.

Podejrzewam że wszystkie ją powinny mieć, tylko że bardzo łatwo ją zgubić. Miałem najtańszą wersje GX i była. Łatwo możesz się przekonać czy ją miałeś fabrycznie, na ramieniu lusterka od strony szyby czołowej powinieneś wyczuć taki dzyndzel, gumka z jednej strony miała dziurkę, wkładana była na ten dzyndzel, z drugiej blokowana o szybę. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość accerone

z tego co wiem to wystepowala we wszystkich almach, widze ze tez bywasz w wolominie wiec mozemy sie jakos zgadac i sobie zdejmiesz wymiary z mojej z dorobieniem jej nie powinno byc problemu bo to zwykly gumowy walec z dziurką z jednej strony, musi byc tylko z odpowiednio miekkiej gumy co by nie wypadał.l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...