Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klucze do P11 (1997 z imo)


Gość hot

Rekomendowane odpowiedzi

A więc po pierwszych x tygodniach od rejestracji..zgubiłem 1 komplet kluczy do autka (Nissan Primera P11 z imob./NATS/1997/Hatchback). Gdzie mogę profesjonalnie i tanio (oj tanio to chyba nie bedzie) dorobić takiż komplet żebym nie musiał rezygnowac z użytkowania auta (max 1 dzień)? Interesuje mnie kuj-pom województwo oraz wielkopolska.

 

PS.

Witam wszystkich, czymś musiałem zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli kluczyk czy kluczyk i pilota do oryginalnego alarmu? Sam kluczyk można kupić : w aso lub u ślusarza.Za aso przemawia fakt ,że będziesz miał oryginał i przy sprzedaży nikt się nie będzie dopytywał czemu jeden jest inny.Są dostępne włoskie podróbki.Każdą surówkę trzeba naciąć i w obu przypadkach najlepiej zrobić to u ślusarza(taniej bo aso i tak oddaje je do nacięcia).Trzecią rzeczą jest zakodowanie i znowu 2 opcje : aso i nie aso ;). Aso zrobi to w kilka minut i napewno skutecznie a inne zakłady to jak trafisz.Pamiętaj ,że kluczyki trzeba kodować wszystkie naraz tj stare i nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...