Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana wkładu lusterka do N15 z '96


obiad2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

Miałem ostatnio mały akcydent na trasie. Otóz Pan z naprzeciwka pędzący z prędkością >120 wychylał się by wyprzedzić i przypieprzył w moje lusterko. Na szczęście szyby z mojej strony nie rozwalił i lusterka nie urwał, ale wkła lusterka nadaje się ino do wymiany. Kupiłem sobie w Japparcie sam wkład, no ale teraz nie bardzo wiem jak się do tej wymiany zabrać. Muwiono mi że muszę wyskrobać stare lusterko, wyczyścić pod nim to coś co przytrzymywało lusterko i na coś przykleić nowe z tym, że mam jakoś (nie wiem jak) rozgrzać tą czarną otoczkę wokół starego wkłądu tak aby mi wszedł nowy. Więc potrzebuję waszego wsparcia w zakresie, czym mam przykleić, przymocować nowy wkład - jaki specyfik, no i jak mam tą czarną obwódkę rozgrzać? Czy mogę te cześci nad któymi będę pracował wymontować tak abym mógł to zrobi ć sobie na spokojnie w domu.

Widziałem, że jest jakaś śruba od dołu lusterka, czy jej odkręcenie mi w czymś pomoże?

 

Z góry dzięki za pomoc

Adam O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki

 

W dziale "Zrób to sam" jest opis jak montowac maty grzewcze do lusterek zewnetrznych i przy tej okazji jest instrukcja demontarzu lusterka. Polecam ;)

http://www.nissanklub.pl/zrob_sam.php?pid=...id=4&tid=41

 

[ Dodano: Pią 15 Gru, 2006 17:12 ]

Mozesz mi jeszcze doradzić czym to lusterko po wymianie przykleić? Jest tam mowa o paście tłumiącej, ale czy tym mam przymocować skąd takie smarowidlo wziać?

 

Z gory dzieki

Adam

 

W dziale "Zrób to sam" jest opis jak montowac maty grzewcze do lusterek zewnetrznych i przy tej okazji jest instrukcja demontarzu lusterka. Polecam ;)

http://www.nissanklub.pl/zrob_sam.php?pid=...id=4&tid=41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastę możesz spróbować zeskrobać ze starego lusterka, jeśli się nie uda to możesz użyć taśmy dwustronnej, podklejając w tych samych miejsca w których jest położona pasta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...