Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

brak czesci swiatel


Gość kat_zdw

Rekomendowane odpowiedzi

mam micre k11 96r. dzisiaj wymienialem radio na cd i od tego momentu niemam podswietlania doski rozdzielczej , niema pozycji i niedziala swiatlo w tylniej lampie. swiatla mijania sa kierunki i stop rowniez. co sie stalo?? czego moze byc to przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwarcie w instalacji?sprawdz kabelski, mi robił zwarcie kabel od podświetlania gałki zmiany biegów i nonstop przepalał mi bezp. od pozycyjnych, ale było kombinowania :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw sprawdz bezpieczniki wszytkie.

nastpenie sprawdz okablowanie nowego radia czy przypadkiem nie jest pozamieniane + z -

kolejna rzecz to sprawdz co sie dzieje za radiem tom jest plontanina kabli mozliwe ze wsuniecie radia powoduje zcisnieiec jakiegos kabelka i zwarcie z masa .

 

inna opcja zdemontuj radio i zobacz czy wsio wrocilo do normy jesli tak.. to bankowo cos jest nei tak z podlaczeniem radia ;)

pz co to znaczy ze nie ma swiatła w tylnej lamie ?? wstecznego ??

 

 

śmigło widzisz dlatego jak sie chce miec cos swiecącegow aucie co nie jest standartowym wyposarzeniem polecam wyprowadzenie sobie napiecia :

stałe: z pod bezpiecznika od klaksonu

po właczeniu pozycji : od najbliższej zarówki kokpitowej

po przekręceniu kluczyka : od zapalniczki

 

w przypadku jakiegokolwiek głupstwa wywala odpowiedni bezpiecznik i nie ma sie kłopotu z tzw choinką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odlacze radio i tak nic niedziala. tylnia prawa lampa niema pozycji a lewa ma. przednie obydwie niemaja. i podswietlania deski rozdzielczej i przelacznikow od nawiewu i te obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...