Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Po co dolna pułka w N15????


Gość gajos1902
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gajos1902

Jedno mnie wkuża w rozmieszczeniu srodka N15 Mianowicie dolna pułka pod kontrolkami nawiewy, po co ona jest to przecież jakiś kicz na nic ona nie jest potrzebna, a moze jest tylko ja nie wiem :-)

A wy co z nią zrobiliście, da sie coś z nia zrobic jakoś fajnie zagospodarować?

bo taka wneka nikomu nie potrzebna to lipa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość accerone

Czasami lezy tam portfel, czasami okulary, czasami fajki, czasami cos zupelnie innego - ogolnie przydaje sie dosc czesto. Obecnie mysle nad tym jak zrobic w niej wysowany uchwyt na napoje - taki zeby nie przeszkadzal we wrzucaniu biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre CB to ukradną Ci z tej półki i jeszcze za szybę będziesz płacił. Czyli w grę wchodzi wyjmowanie z tej półki CB kiedy nie korzystasz, co nie jest zbytnim problemem, bo radyjka są przystosowane do szybkiego demontażu.

Dobre radio: proponuję zestawik jak mój ( :) ) : CB President Johnny II ASC + antenka Hustler (100 cm). Przy takim radyjku mocniejszej antenki nie potrzebujesz, a ta wchodzi w bagażniczek idealnie. Sprzęcik chodzi jak bajeczka, jakość taka, że lepszej nie potrzeba. W czasie jazdy jedziesz sobie, cisza w samochodziku, słuchasz dobrej płyty CD i tylko komunikaty słyszysz. A jak nadajesz czasami słyszysz: jakie radyjko Kolego masz, że Cię tak dobrze słychać?...

Cena: radyjko:440, antenka:105 + strojenie (15-30 zeta) i podkładka specjalna na dach żeby nie rysować (5 zeta).

Moim zdaniem radyjka w stylu: Alan 100Plus, Cobra itp. nie dają rady i wystarczającego komfortu eksploatacji...

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie wkuża w rozmieszczeniu srodka N15 Mianowicie dolna pułka pod kontrolkami nawiewy, po co ona jest to przecież jakiś kicz na nic ona nie jest potrzebna, a moze jest tylko ja nie wiem :-)

A wy co z nią zrobiliście, da sie coś z nia zrobic jakoś fajnie zagospodarować?

bo taka wneka nikomu nie potrzebna to lipa.

Pozdrawiam.

 

jest wiele morzliwości, rzeby zagospodarować taką pułkę.

Na pszykłat morzna tam wozić słownik ortograficzny (napewno się pszyda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze gdyby tam nic nie bylo to ktos wyskoczylby z tematem ze jednak przydalaby sie tam jakis niewielki schowek :027: Ja w tym schowku mam taka mate antyposlizgowa i trzymam tam np tel kom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telefonu to najlepszy jest zestaw głośnomówiący (nieskromnie się chwaląc ostatnio nabyłem) :), a do tej wnęki wkładam gumy do żucia, poręczne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...