Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Źle dzialające wycieraczki


Gość postex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej Micrze K11 ma taki problem z wycieraczkami jeśli włącze je w jednorazowy tryb pracy to chodzą tyle ile trzymam dźwigienke i jak ja puszcze to nie powraca tylko zostaje w tym samym miejscu Natomiast bieg1 który wyciera szybe od czasu do czasu załącza sie nie regularnie wycieraczki zostaje w polowie szyby rzadko kiedykolwiek powracaja do zera Mysle że to sterowni wycieraczek który znajduje sie niedaleko silnika wycieraczek jest przykrecony po lewej wewnetrznej stonie błotnika. Dodam że przeczyscilem styki tego sterownika z wiązka kabli od silniczka ale nic to nie dało ! Może ktoś z was mail taki problem Proszę o jakies podpowiedzi?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postex, Dodam że wycieraczki w trybie jednorazowym bez przytrzymania dzwigni nie dzialaja A jeśli wycieraczki sa na biegu "od czasu do czasu" :) i zostana na szybie to po przekreceniu kluczyka stacyjce zawsze się porusza trochę i staną :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki problem..odpowiadał za to silnik wycieraczek...byłem u elektryka ktory wkoncu znal sie na rzeczy i mi naprawil..podialalo 2 miesiace..i pozniej problem znowu sie pojawił..pojechałem do niego po kilku miesiacach żeby naprawil mi na zime..i na arzie od miesiaca mam spokoj......elektryk z Łodzi, ul kilinskiego chyba 207 albo 210..taki bordowy budynek...jednak jesli nie jestes w stanie dottrzec do Lodzi to Ci nie pomoge :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo jestem z Wawy Czy objawy jakie miałeś w swojej micrze sa identyczne jak opiswałem :?:

 

[ Dodano: Pon 25 Gru, 2006 17:39 ]

uszkodziny byl silnik wycieraczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...